Jump to content
Sign in to follow this  
Devilutzu88

Scaderea Turatiei La Aprinderea Farurilor

Recommended Posts

Salut

Am si eu o mare nelamurire si as avea nevoie de ajutorul vostru al forumistilor. Presupun ca e o problema electrica la care eu sunt un mare 0 si nu ma pricep absolut deloc.

Am relantiul pe la 900-1000 functioneaza ok dar seara cand aprind farurile scade pana si la 500 iar la franare chiar pana moare motorul. Orice sugestie e binevenita.

Multumesc anticipat.

 

Daewoo Cielo GLE Koreea 1996

Share this post


Link to post

Mentionez ca masina a stat pe dreapta toata iarna are senzor IAC nou, baterie noua daca are vreo relevanta 17000000.gif

Share this post


Link to post

Tu ori nu citesti, ori te-ai inscris doar sa iti incerci norocul.

1. Citeste regulamentul forumului in primul rand, vezi de poza de la avatar

2. Intra pe linkurile primite si citeste - asta in caz ca doresti o rezolvare la problema ta

3. daca ai nelamuriri, postezi in topicurile de mai sus.

Share this post


Link to post

Tu ori nu citesti, ori te-ai inscris doar sa iti incerci norocul.

1. Citeste regulamentul forumului in primul rand, vezi de poza de la avatar

2. Intra pe linkurile primite si citeste - asta in caz ca doresti o rezolvare la problema ta

3. daca ai nelamuriri, postezi in topicurile de mai sus.

 

Pai am citit link-urile neavand prea multe idei despre partea electrica nu prea am vazut nimic legat de problema mea. Av. o sa il schimb. As fi vrut totushi un sfat concret si simplu daca nu se poate e ok. Multumesc oricum

Share this post


Link to post

Cu toate ca nu cred ca ai reusit sa parcurgi in 2 ore cele pe putin 40 de pagini din cele 2 topicuri, iti sugerez sa aplici punctul 3. Posteaza acolo. Sigur vei primi raspuns mai repede decat aici.

Legat de avatar,

2.8 Imaginile asociate au o limită a dimensiunii în pixeli şi o limită a mărimii de fişier în kilobytes precizată în momentul înregistrării. Folosiţi o imagine a autoturismului propriu, sau o imagine cu tematică auto dacă nu aveți un autoturism propriu. Nu se acceptă avataruri animate.

Share this post


Link to post

Cu toate ca nu cred ca ai reusit sa parcurgi in 2 ore cele pe putin 40 de pagini din cele 2 topicuri, iti sugerez sa aplici punctul 3. Posteaza acolo. Sigur vei primi raspuns mai repede decat aici.

Legat de avatar,

 

Am inteles. Multumesc si scuze

 

 

 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...