Jump to content
Sign in to follow this  
vmtopan

Vand Smartphone Blackberry 8700G

Recommended Posts

De vanzare 12 buc telefoane smartphone Blackberry 8700g. Sunt aduse din Germania, nu sunt codate in nicio retea, sunt libere de folosit pe Orange, Vodafone, Comote sau orice alta retea. Se vinde doar telefonul, fara incarcator, dar puteti sa-l incarcati cu cablu de date de motorola v3 sau camera foto... si sa-l incarcati de la laptop sau calculator. Cablul se gaseste de cumparat la pretul de 7,9 lei.

 

Telefoanele sunt perfect functionale, nota 10/10 iar ca aspect se gasesc intre 8,8/10 si 9,9/10. Cele de nota 8,8 au pretul de 130 lei, celelalte sunt la 140 lei.

 

tel: 0752.03.83.03

e-mail: vmtopan@yahoo.com

post-5405-092955700 1293086679_thumb.jpg

post-5405-012224400 1293086687_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Salut, cred ca ai avea mai mult succes daca ar fi functionale si ne-ai da niste poze cu ele in functiune, asa, pretul parca e prea chilipir.

Share this post


Link to post

Salut, cred ca ai avea mai mult succes daca ar fi functionale si ne-ai da niste poze cu ele in functiune, asa, pretul parca e prea chilipir.

cumperi daca pun poze cu el functionand? :P

 

mai am doar 2 buc, nota 8 si nota 9,3 la estetica, nota 10 la functionalitate. Nu au baterie, adica au dar este defecta. O baterie noua originala costa cam 40 lei. Cel de nota 8 etse la 100 lei, celalalt la 120.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...