Jump to content
Sign in to follow this  
johnny

Dimensiuni Difuzoare Matiz

Recommended Posts

Buna ziua!

Vreau sa ii cumpar unui prieten un cdplayer/mp3 pt Matiz impreuna cu 2 perechi de boxe. Imi puteti spune ce dimensiune au difuzoarele fata/spate?

Ce ar trebui sa caut. Casetofoanele auto presupun ca merg pe orice masina.

 

Multumesc

 

John

Share this post


Link to post

Vezi si pe aici, da' ia-ti cafeaua si tigarile, ca e de citit, nu gluma.

Share this post


Link to post
Vezi si pe aici, da' ia-ti cafeaua si tigarile, ca e de citit, nu gluma.

 

 

Sa traiesti!

a durat cam 1 ora sa trec prin topicul ala dar am gasit ce ma interesa.

Share this post


Link to post

Daca te intereseaza sa stii ca nu trebuie neaprat sa bagi boxe de dim. gaurilor in usi-eu de ex. am de 17 in loc de 13 si pe spate incearca sa iei nijte 6x9 de preferinta Jbl sau infinity

Share this post


Link to post

Salutare :) >- Am si eu niste boxe de spate de la Cielo, sunt de 17, deci merg in usi... Ca parerile sunt impartite, ba ca nu ar da voie geamului sa coboare la maxim, ca se vede urat, iese in afara. Astept si eu opiniile voastra. Multam' :)

Share this post


Link to post
Salutare :) >- Am si eu niste boxe de spate de la Cielo, sunt de 17, deci merg in usi... Ca parerile sunt impartite, ba ca nu ar da voie geamului sa coboare la maxim, ca se vede urat, iese in afara. Astept si eu opiniile  voastra. Multam' :)

 

 

o sa ai dificultati inj a le pune.nici estetica nu o sa fie exemplara, plus ca boxele de cielo nu sunt de loc reprezentative...asa ca mai bine pune boxe de dimensiuni standard de firma si o sa fii multumit. ;)

Share this post


Link to post
Daca te intereseaza sa stii ca nu trebuie neaprat sa bagi boxe de dim. gaurilor in usi-eu de ex. am de 17 in loc de 13 si pe spate incearca sa iei nijte 6x9 de preferinta Jbl sau infinity

boxe de 17 in usi fata :o , nu sunt cam mari? :-?

Share this post


Link to post

hehe. nu sunt

eu am de 16.5. De retinut ca asta e marimea difuzorului cu tot cu carasa de plastic fuge spre 19.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...