Jump to content
Sign in to follow this  
Esperatul

Alimentator 220 Auto

Recommended Posts

Vreau sa imi dotez masina cu un alimetator auto care sa scoata 220 cu cuplare la bricheta. Taicamiu are unu de asta, scoate 300 de wati, e f misto. A dat 1.6 mil acu ceva vreme, nu stiu de unde l-a luat. Este firma Tripplite, se gasesc la flamingi la 2.5 milioane. Pe mine m-ar interesa ceva de genul asta dar la un pret mai rezonabil 1 - 1.5 mil. Sunt excelente, trust me, pt laptop si orice altceva.

 

Stiu sigur ca tre sa fie la 1 - 1.5 mil, am lucrat in domeniu laptopuri si erau la 1 mil aduse, dar acu nu se mai gasesc si sunt curios daca stie cineva unde ar putea fi inafara de Flamingo.

 

merci

Share this post


Link to post

la careffour parca am vazuut unele dar prea mici la 150w, deci nu prea merita...nu stiu daca face fata...

in schimb am studiat bine oferta...

la noi in tara nu ptrea gasesti ceva la un pret rezonabil si bune..

Share this post


Link to post

http://www.oderom.com , ( SC ODEROM COM SRL - Str. Ion Tuculescu, Nr.19A, BUCURESTI, Tel/Fax 324.61.20 \ 324.29.55 \ 647.47.85., Tel.mobil: 0722881901 / 0745424399, Importator direct SUA din 1990 de produse noi sau refabricate, Program de lucru: luni-vineri, orele: 9-17), o sa fiti uimiti cate nebunii gasiti la firma asta!!! E pe la Mihai Bravu. Cateva exemple:

 

Invertoare Cobra 500-1.000w si 1000-2.000w

(Putem efectua la comanda diverse transformatoare si adaptoare.)

etc...

Share this post


Link to post

Da tre' sa ai si baterie nu gluma pt. 2kW. La un moment dat am vazut si la Gipo Pescar, langa gara, si aveau de 150W si de 300W parca.

Oricum 150W pentru incarcatorul de laptop e mai mult decat rezonabil.

Share this post


Link to post

Oamenii au o lista uriasa de produse, si un depozit pe masura. Ii stiu de pe vremea fdd-urilor de 5.25".

Share this post


Link to post

In caz ca mai intereseaza pe cineva , sunt unele de 150w cu 300w maxim la Carrefour la 1 milion.

Share this post


Link to post

Eu am vazut in Bacau la General Systems cu 166.000 de 50W, 250.000 de 100w si 3 sute si ceva la 150w. E mai mult decat rezonabil.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...