Jump to content
Sign in to follow this  
steph

Schimb Tico Cu Dacie Break

Recommended Posts

am gasit un tico din 2000 model sx arata bine in poze cu 50k km

 

pers. respectiva cere 2850 euro pe masina si vrea eventuale variante dacia...

 

am sunat duminica ne intalnim sa o vad.

 

dacia are 60k km e un model break din dec 99 zambetu` lu iliescu cu alarma si inchidere centralizata pe 2 usi plus muzica pusa de craciun 2 boxe infinity 2 boxe vdo si un mp3 panasonic totu` in valoare de vreo 14 mil. cu factura garantie etc.

 

omu am inteles ca mai vrea o dif si mi se pare normal oarecum desi e un pic cam scump ticutzu lui... ma gandesc sa ii mai ofer aprox 10 mil diferenta... ce ziceti merita mai mult mai putin...

 

aveti poze si cu dacia mea si cu ticou` lui :)

 

damn nu mai gasesc pozele cu tico revin mai tarziu

post-689-1112889179_thumb.jpg

post-689-1112889214_thumb.jpg

post-689-1112889239_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Guest Mecmar

In situatia in care Tico are numere provizorii, parerea mea este ca nu faci o afacere buna, iar situatia prezentata de tine - cu diferenta de 10 mil - nu cred ca in acest caz, ar accepta-o. Este bine sa nu te grabesti si avantajos ptr. tine ar fi daca l-ai cunoaste pe proprietarul autoturismului. In poze multe masini arata bine.

Cred ca la un asemenea schimb, proprietarul de Tico va evalua break-ul tau, undeva in jurul a 2.000 E . Este doar o parere.

Mult succes.

Share this post


Link to post

din cauza asta ne intalnim sa le vedem.

 

tico are numere rosii nu stiu d c sper sa nu fie samsar dar daca era nu vad de ce vrea dacie ... sunt multe cazaturi de dacii din 99 sau chiar 98 care vor in jur de 2400 euro pe ele da aia sunt dusi cu pluta ... eu ma gandesc la un 2000 dar muzica alarma si inchiderea mai fac vreo 500 ... cu inca vreo 250 de euro diferenta se cam pupa sumele mai lasa si el din pret 100 euro...

 

ramane de vazut daca ii place masina daca imi place mie a lui... oricum tineti-mi pumnii :)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...