Jump to content
Sign in to follow this  
AmaruL

Magazin Online Piese Auto

Recommended Posts

Buna ziua, va recomand cu incredere un site de vanzari piese auto pentru orice marca de masina la preturi avantajoase si cu o reducere de 50% din manopera daca piesa este montata in service-ul lor, se ofera si garantie pentru piese montate.

Service-ul se situeaza la Adresa: Str. Nicolae Pascu nr.61-63 sector 3, in inciinta BEGA Utilaje [harta de mai jos]

Service-ul detine si o Statie de ITP.

Site web: http://piese-auto-fan.ro

Contact:

Telefon1: +40723154564

Telefon2: +40731327536

Email1: marian.calinescu@piese-auto-fan.ro

Email2: george.coltan@piese-auto-fan.ro

 

 

harta.png

Edited by AmaruL

Share this post


Link to post

Matizul nu are filtru polen cum apare pe site :) )

In rest preturi bunicele la piese :thumbl:

  • Like 1

Share this post


Link to post

unele modele de matiz-uri au asa ceva credema ca si eu detin un matiz si eu tot asa am ramas uimit cum are filtru polen [ in tecdoc se gaseste sub denumirea Filtru Habitaclu] O sa iti pun o poza din tecdoc cu manual de instalare :) ) sa vezi ca asa am zis si eu si m-am apucat sa demontez pe lamasina sa vad daca are, mai exact la torpedou il dai in jos si acolo trebuie sa fie dar asta este valabile doar pt anumite matizuri, al meu e din 2004 si se pare ca nu are :( ar fi fost ok sa putem sa schimbam si asa ceva :D

Edited by EM!L
Nu mai cita integral mesajul anterior! Foloseşte AddReply sau FastReply din partea de jos a paginii şi majusculele acolo unde se impun.

Share this post


Link to post

imi cer scuze pentru dublu post dar uite din tecdoc ce apare la filtru polen la matiz uite si manualul de instalare:

 

image-62F5_4C36BCF0.jpg

 

si cam asa arat filtrul:

 

image-956C_4C36BDD0.jpg

Edited by AmaruL

Share this post


Link to post

Scuze! Poate exista matizuri cu filtru de polen, dar nu cred ca s-a fabricat vreunul, poate doar cele facute in Polonia pt vest sau Coreea. Ma bazez pe asta pt ca niciunul dintre noi nu avem filtru de aer si marea majoritate sunt facute in Ro. Sau mai poate exista pe matizul 2. adica asta: aewoo_Matiz.jpg" rel="external nofollow">http://en.wikipedia.org/wiki/File :D aewoo_Matiz.jpg .

Oricum succes cu magazinul!!! :thumbl: preturile sunt bune!!

Edited by lucius_1982

Share this post


Link to post

da posibil sa fie vorba si de matiz 2 dar am impresia ca merge si pe matiz 1, de curiozitate are cineva mufa pt tester la matiz? chiar sunt curios? cunoscatorii sa posteze chiar sunt curios, ca am vazut pe tester ca exista si matiz. :D

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...