Jump to content
Sign in to follow this  
TBird

Croaziera

Recommended Posts

Nu am gasit un topic dedicat croazierelor. De ceva vreme sunt foarte interesat de o croaziera, si tot caut pe net... Puteti sa recomandati ceva la preturi ok si cu zone de vizitat cat mai frumoase ? Ma intereseaza sfatul celor care au fost intr-o croaziera...

Share this post


Link to post

Si pe mine ma tenta o croaziera... am mers chiar la un targ de croaziere. Insa am descoperit cu ocazia asta ca majoritatea celor interesati de asa ceva sunt la +70 ani asa ca am renuntat la idee... vreo 40 ani :D

Share this post


Link to post

Nu este dracu asa de negru, intradevar am observat si eu ca sunt oameni trecuti de prima tinerete dar tine si de cum ai noroc. Pe mine unul nu ma intereseaza acest aspect, recunosc ca as fi vrut sa vad niste "fese, sani" frumosi pe la piscina. Eu vreau mai mult sa ma relaxez, sa ma plimb, sa ma simt bine...

Edited by TBird

Share this post


Link to post

Da, stiu, nu personajele in sine m-au speriat nici pe mine. Insa am vazut ca programul si activitatile erau gandite pentru ei in general.

Share this post


Link to post

Inca nu am ajuns pana acolo, din tot ce am putut sa gasesc pe net la agentiile de turism pare interesant. Daia am si initiat acest topic sa aflu mai multe :D

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...