Jump to content
Sign in to follow this  
remix

150eur Pe Luna

Recommended Posts

Eu nu stiu decat un singur om care il preda, asa ca nu am de unde sa stiu cati l-ar prelua. Unde ai vazut ca nu am depasit 1k, vreau si eu statisticile de vanzare. (de parca eu ar trebuie sa o depasesc).

Share this post


Link to post

"da' stii cat de usor se cedeaza un leasing?"

Eu n-am zis ca e mai usor. Am zis, doar, ca e mai avantajos dpdv financiar

 

"vai ce bataie e pe kalosuri... d-aia nu ati depasit nici mia in 1an+?"

Aici, esti prost informat.

 

 

vlad

ps.Statisticile, pentru cei interesati, sunt la www.apia.ro

Edited by vlad35

Share this post


Link to post
Eu spun ca este bine pentru o masina careia nu i se face deloc reclama, multi nici nu stiu despre ce e vorba, are taxe vamale si multi nu cunosc mecanismele leasingului si sunt speriati.

 

ai mare dreptate! la logan...s-a facut reclama la greu...la kalos...n-am vazut...parerea mea...ca au patruns prea bine pe piata...sa se faca la craiova...cine si-ar mai lua logan ?? s-ar mai vine...20-30 loganuri\luna maxim...(parere personala) :lavolan:

Share this post


Link to post

@zack Daca s-ar face la Craiova ar fi scutite de taxe si ar rupe piata dar in Romania interesele personale primeaza de aceea suntem atat de in spate :mda:

Share this post


Link to post

bre... asa e in toata ioropa... nu mai visati cu okii deschisi.

kalos nu va fi scutit de taxe decat daca s-ar produce la craiova. si atunci lucrurile s-ar schimba si in ceea ce priveste fiabilitatea... etc...

 

hai sa nu mai visam si sa ne gandim la lucruri ipotetice...

Share this post


Link to post

De ce sa se schimbe fiabilitatea daca ar fi facuta in Romania? Actualele modele Daewoo au scazut la capitolul plasticarie, imbinari dar fara probleme grave de fiabilitate (sunt oameni care se plang de Cielo, intr-adevar) dar asta pentru ca au fost obligati de cativa ani sa se descurce singuri...daca s-ar afla sub umbrela unui grup mondial iti spun ca n-ar fi nici o diferenta...Cielo din perioada 96-99 au fost excelent realizate si super-fiabile si erau facute in Romania...

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...