Jump to content
Sign in to follow this  
tico_RS

Ajutor Umanitar Pls!

Recommended Posts

ieri seara am pocnit o supernova de i-am facut coltul stanga spate tandari cu tot cu stopul de ceata, dar mi-am crapat pozitia si nu se schimba decat cu far cu tot si parca e cam scumpicica... nu are nimeni un far spart cu pozitia intreeaga? voi recompensa donatorul, bineinteles...

Share this post


Link to post

Intreaba-l pe d-l NicuBarbu, s-ar putea sa te poata ajuta, se ocupa piesele Daewoo, noi si SH.

CASCO nu ai?

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post

dupa vreo 50 de milioane intr-un an imi este oarecum rusine sa ma mai duc pentru asta la ei, dar cred ca trebuie deoarece acum vad ca e putin deplasata aripa... salut!

Share this post


Link to post

Dute la ei si fa chestia asta, nu-ti fie rusine, ca ei treiesc foarte bine de pe urma ta. Eu stiu pe cineva care se duce la cea mai mica zgarietura, se sperie aia cand il tot vad pe la ei, scrasnesc din dinti dar n-au ce-i face. Zi ca asa ai gasit-o in parcare si gata. > :)

Share this post


Link to post

Dute la Casco daca ai facut reintregire, daca nu o sa platesti o parte din reparatie tu.

 

:o fftopic: @Laurentziu: Te refereai la mine cumva? > :) > :) N-am mai fost la ei de vreo 3 luni, cred ca-mi duc dorul > :)

Share this post


Link to post

N-am vrut sa dau nume, dar daca tot ai zis... :banana: Da, tu erai. > :)

Share this post


Link to post

io mi-am facut o pozitie din plastic la comanda cu tot cu montaj la 250k lei in mimlitari lnaga auto gara...

(mai multe detalii nu stiu ca a facut-o tipul care se ocupa cu masinile la firma unde lucreaza taicami-u)

Share this post


Link to post

multumesc pentru raspunsuri, s-a rezolvat: bara plus far plus montaj 3.3 mil rol la arian plevnei courtesy of omniasig sa

cred ca se poate inchide...

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...