Jump to content
Sign in to follow this  
Gabriel23

Inlocuire Scaun Fata Dreapta Tico

Recommended Posts

Salut. Am cautat pe forum ceva referitor la inlocuirea scaunelor dar am gasit o discutie veche, ultimul post fiind facut in 2006. M-ar interesa sa stiu daca se potrivesc scaunele de matiz pe tico, ma refer la cele 4 nituri cu care sunt prinse in podea, deci sa le schimb cu tot cu sine. Deja sunt la al doilea scaun schimbat deoarece mereu car pe cineva care are 130 de kilograme si am observat ca alea de matiz sunt ceva mai rezistente. Sau poate alte idei la fel de rentabile greenguy.gif. Multumesc frumos si astept ideile dumneavoastra.

Share this post


Link to post

fara modificari pe la prinderi sine greu gasesti.nici scaunele intre ele la tico nu se potrivesc.stanga dreapta.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Nu nu nu. M am referit ca inlocuiesc scaunul din dreapta tot cu un scaun din dreapta ... si asta m-ar interesa dak a mai incercat cineva sau daca se potrivesc scaunele de matiz.

 

 

Share this post


Link to post

Salut. Am cautat pe forum ceva referitor la inlocuirea scaunelor dar am gasit o discutie veche, ultimul post fiind facut in 2006.

 

Pai si in cazul asta de ce nu ai postat tot acolo? Sau crezi ca daca postezi intr-un topic vechi,nu mai ajunge pe prima pagina,cum a facut si asta? :scarpin:

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...