Jump to content
Sign in to follow this  
LAwR

Vand Jante Aliaj Originale Chevrolet Aveo + Anvelope

Recommended Posts

Vand jantele originale de pe masina + anvelopele (3 sunt de iarna, 1 de vara), stare buna, echilibrate. Janta 4 are o spartura, dar nu afecteaza cu absolut nimic, nu este in zona de presiune,  dupa aproximativ o luna si 2000 km de mers cu ea, pe drumuri destul de rele, nu a pierdut deloc presiune, de asemenea nici celelalte jante.

 

Le vand pentru ca mi-am cumparat altele.

 

De asemenea sunt deschis la schimb cu jante de tabla + diferenta.

 

Pret 900 lei

 

post-27539-127291824905_thumb.jpgpost-27539-127291827488_thumb.jpgpost-27539-127291831996_thumb.jpgpost-27539-127291835104_thumb.jpgpost-27539-127291851403_thumb.jpgpost-27539-127291857917_thumb.jpg

 

O poza noua cu ele date jos.

post-27539-12729870202_thumb.jpg

Edited by Mircea

Share this post


Link to post

PRET NOU: 850 lei! Spartura jantei se poate rezolva fara nicio problema, mie mi-a cerut cineva 40 lei sa o sudeze, cu bucata lipsa de la el. Pentru a se verifica seriozitatea mea, >>> CLICK <<<. Cele +400 calificative demonstreaza lucrul acesta. (sper sa nu fie considerata "reclama" :) )

Share this post


Link to post

As fi eu curios la 2 jante, din pacate si-a batut joc groaznic de ele ex-proprietarul, de la prima vedere se vad ce busituri au luat...spune un pret numai pt. jante ori jante+anvelope (iarna). Sincer in anvelope nu am incredere oricum originale nu sunt ca echiparea e cu alte tipuri si de vara...m-ar interesa cele care au fost pe fata cu anvelope Uniroyal.

Edited by starsteel

Share this post


Link to post

Nu doresc sa dezmembrez setul, prefer sa le dau toate odata(oricum pretul este destul de mic). Cauciucul de vara a fost luat de la SH pt ca am taiat unul dintre astea de iarna si acela a fost primul si singurul pe care l-am gasit.

 

Cum am zis, spartura din janta se rezolva foarte usor, mi-a cerut cineva 40 lei sa sudeze cu bucata lipsa de la el. De asemenea restul indoiturilor se indreapta cu un aparat special.

 

Nu este vina fostului proprietar, ci al drumurilor de prin RO :)

 

Oricum, jantele nu scapa presiune, nu bat, nu trag, sunt echilibrate.

 

 

Share this post


Link to post

Nici daca ar fi noi nu mi-as dori 4, daca va fi mai tarziu sa vinzi 2 poti sa-mi transmiti un pm.

Edited by starsteel

Share this post


Link to post

800 lei ultimul pret!

Share this post


Link to post

800 lei ultimul pret!

 

Salut - dau 750 dar le trimiti la bucuresti pe banii tai.

E ok?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...