Jump to content
Sign in to follow this  
Marcelush_84

Cielo Daewoo 1999

Recommended Posts

Nu stiu daca intreb unde Trebuie sau daca ma adresez cui Trebuie ... Intrebarea, mea pleaca de la o reparatie pe care am facuto acum cateva zile la masina mea ... am ONU Cielo din 1999 si i-am schimbat garnitura de chiuloasa .. faza este ca totul merge ok ... insa de la reparatie si pana azi .. nu am parcurs o distanta mai mare de 5-10 km ... asa ca de la reparatie si pana acum am facut 100de km în ... fine ... Ideea este ca numi functioneaza ceasul ce indica temperatura apei ... am verificat sigurantele si toate bune sunt ... am intrebat pe cineva si mi-a zis ca este de vina termostatul de îngrijire ... cica ar fi trebuit schimbat Schimbarea de la Garnituri de chiuloasa ... ce vreau sa va intreb .. este ... daca masina mea este in pericol ... sau DAC mai Trebuie sa fac ceva dupa ce am schimbat garnitura de chiuloasa .. daca ma poate informa cineva ... si este amabil .. imi poate trimite si de mail ONU ...

Share this post


Link to post

Nu, nu intrebi unde trebuie, caci aceasta sectiune este dedicata prezentarii propriei masini.

 

Vezi la "Probleme tehnice - CNEL" si foloseste functia de . Ai fi gasit topicuri ca:

 

Schimbare termostat Cielo, Creste sau scade temperatura apei si unul care nu-i de Cielo, dar e interesant:Probleme cu indicatorul la temperatura apei.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...