Jump to content
Sign in to follow this  
razvanel

B 57 Rzn

Recommended Posts

astept pareri si sfaturi fie ele bune sau rele :D

post-23956-125629473028_thumb.jpg

post-23956-125629474389_thumb.jpg

post-23956-12562947622_thumb.jpg

post-23956-125629476967_thumb.jpg

post-23956-125629478594_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Uh, ce de rosu :P

Exteriorul e curatel, nu-mi plac stopurile inegrite, dar la interior e prea mult rosu, doar consola centrala ar fi fost suficient. Im place ca e curata la exterior, fara briz-briz-uri inutile.

Share this post


Link to post

ms pentru aprecieri...referitor la interior am mai umblat un pic adica am schimbat husa de volan cu una din burete neagra presurile le-am schimbat cu unele negre de cauciuc dar doar pe timpul iernii pentru ca cele de material se udau si odata cu aceste schimbari parca nu mai e asa rosie :D , dar sa sti ca nu este obositor deloc chiar este f placut si il face mai deosebit dupa parerea mea si a multora, iar referitor la exterior da este simplu fara "briz-brize" pentru ca nu imi place sa fie incarcata vb aia "mai finut ca-i mai dragut". pe viitor o voi incalta cu niste jante negre cu gri si xenoane, iar in urmatoarele 2 ore voi face stalpul dintre usi negru.

Share this post


Link to post

Frumoasa buburuza rosie.Ingrijita,curata,felicitari.Cu interioarul nu stiu ce sa zic,parca prea mult rosu,ma rog fiecare cu gusturile lui.In rest ai grija de ea si mullti km fara probleme iti doresc.

Share this post


Link to post

ms mult si tie la fel

Share this post


Link to post

Frumoasa masina, prea mult rosu in interior totusi, decat sa te chinui cu huse de alea pe volan mai degraba imbraca-l in piele si este altceva. :)

Share this post


Link to post

volanul o sa il schimb :D

Share this post


Link to post

Eventual nu ar strica sa ii pui si eleron, ar da bine.

Share this post


Link to post

Chiar imi place masina. In afara de husa de pe volan, totul e OK. Scoate-i husa... o sa vezi ce bine arata volanul negru pe langa insertiile alea cu rosu din interior. Eventual imbraca-l in piele. Daca vrei sa il schimbi... te rog nu-i pune volan de-ala "sport" argintiu sau mai stiu eu ce... sunt kitchoase rau alea, mai ales daca le pui pe matiz. Parerea mea e ca volanul ar arata perfect imbracat in piele neagra si ar schimba mult in bine interiorul.

Edited by fry

Share this post


Link to post

Salut razvanel, masina este deosebita smilies29.gif!! Te felicit pentru ceea ce ai facut la ea, chiar da bine drunk.gif. Multi km fara incidente !!

 

 

P.S : Cu ce ti-ai vopsit prin interior cu rosu ? SPRay sau ce? Spune`mi si mie te rog.. ca as vrea sa vopsesc si eu niste plastice prin interior bananab.gif

Share this post


Link to post

va multumesc pentru aprecieri...la volan ma mai gandesc ce sa pun deocamdata sunt in dubii si in lipsa de bani pentru asa ceva, as vrea in viitorul apropiat sa schimb mp3 si sa-i pun xeoane :D . bordul este vopsit cu spary dar inainte am dat cu primer

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...