Jump to content
Sign in to follow this  
Antonyo20

Vand Jante Aliaj Tico-matiz 13`` 4x114.3 !

Recommended Posts

Dupa cum spune si titlul..Vand set de jante din aliaj foarte usor cu prinderea 4x114.3 care merg la fix si pe Tico si pe Matiz..fara absolut nici o modificare!!!Jantele sunt aproape impecabile!Pret 500 LEI!!

post-4232-1254947627_thumb.jpg

post-4232-1254947637_thumb.jpg

post-4232-1254947664_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Alte dimensiuni ale rotii? Sunt doar 3 la vanzare?

Edited by closchkutza

Share this post


Link to post

Nu...sunt toate 4 adik setul complet.Jantele sunt din aliaj foarte foarte usor(garantez pentru asta :D )iar dimensiunile a-r fi:

5.5J distanta intre prezoane 4x114.3 sunt jante Made in Japan Powered by Mitsubishi . In alta oridine de idei..jantele merg la fixul fixului si pe Tico si pe Matiz fara absolut nici o modficare de prezoane..etc etc!

 

scuze pentru repetare..las aici si numaru meu de telefon in caz de nu pot raspunde pe forum: 0743513165 - Antonio sau id mess: antonyyo18@yahoo.com

Share this post


Link to post

Pai si pe 5.5j ce anvelopa se poate pune? ET-ul cat este?

Share this post


Link to post

Mai e valabil anuntu?

Share this post


Link to post

Anvelope merg: 155/65/R13 sau 155/70/R13 sau 165/70/R13 merg cam toate dimensile pe 13 in afara de la 175 (175/50/R13 se gasesc cam greu.. :D ).

 

2. DA inca mai este valabil anuntul!Dar nu pentru mult timp..deja sunt multi interesate de ele..si martzi cel tarziu miercuri cred ca le pun colet!Daca se grabeste cinevasa le pun colet Luni..este sansa lui :)

Share this post


Link to post

S-au vandut...se poate inchide!!!

Ai luat bani pe ele. Nu zi ca leai vindut. De trimis ai cam uitat sa le trimiti.Dar speram ca organele abilitate sa rezolve si " trimisu".

Share this post


Link to post

Nu-i iau apararea, dar daca v-ati inteles pentru posta romana iar el le-a pus la posta dupa ora 11, le vei primi abia luni. Chiar si prin curierat rapid, tot 2 zile fac. Recent am luat eu de la cineva de pe forum, produsele au fost puse luni dimineata la fan courier si eu le-am primit joi dimineata... Atat timp cat ai telefonul lui si toate datele (presupun ca i-ai virat banii in cont), nu cred ca ai motive sa te impacientezi, si mai ales sa-l acuzi.

Share this post


Link to post

Nu-i iau apararea, dar daca v-ati inteles pentru posta romana iar el le-a pus la posta dupa ora 11, le vei primi abia luni. Chiar si prin curierat rapid, tot 2 zile fac. Recent am luat eu de la cineva de pe forum, produsele au fost puse luni dimineata la fan courier si eu le-am primit joi dimineata... Atat timp cat ai telefonul lui si toate datele (presupun ca i-ai virat banii in cont), nu cred ca ai motive sa te impacientezi, si mai ales sa-l acuzi.

 

Eu leam platit in data de in data de 12.10.2009. Cred ca orcare ar fi fost mijlocu de transport trebuiau sa ajunga.(Mainde dimineata sunt programat la "organele abilitate". Sper sa se rezolve ceva. Daca nu ...)

Share this post


Link to post

In acest caz iti dau dreptate. Ajungeau si pe jos... Am banuit ca v-ati inteles undeva saptamana trecuta...

Antonyo, daca nu demonstrezi ca ai trimis jantele sau ai inapoiat banii, ti se vor sterge toate topicurile de la bursa si nici nu ti se vor aproba altele noi! Astept aici timp de 24 de ore sa postezi fie dovada expeditiei sau a rambursarii banilor, iar Jimi sa confirme!

Share this post


Link to post

[Au fost alte probleme...personale pot sa zic asa...multi ma cunosc de pe acest forum...si nu a-s face asa ceva nimanui..adica sa-mi bat joc de cineva cumva!Banii vor fi inapoiati..pentru ca si mie tot cineva mi-a tras teapa cu jantele...trebuia sa m-i le aduca a 2-a zi de la conversatia cu domnul Vuicin (Jimmi) iar acest "prieten" a fost un pot sa zic asa..escroc...le-a vandut si pe mine m`a lasat sa trag de toate!Daca reusesc sa le scot de la actualul proprietar al jantelor pana joi...e super ok..daca nu..tot joi se vor inapoia banii!Multumesc tuturor pentru intelegere!

Share this post


Link to post

Cum s-a rezolvat problema cu jantele?... Le-ai recuperat sau a trebuit sa returnezi banii?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...