Jump to content
Sign in to follow this  
Senna

Vand Stergatoare Parbriz Alca Super Flat (aero Retrofit)

Recommended Posts

Asa cum zice titlul, vand stergatoare Alca fabricate in Germania, longlife, grafitate. Se pun pe brate clasice (Tico, Matiz, Cielo...Leganza, Aveo, Lacetti etc.)

Pretul este 19 lei bucata. Le livrez gratuit in Bucuresti, in aceasta saptamana la orice ora.

Contact: ID mess: bogdan_moto

Tel: 0722.360.882

post-498-1251807571_thumb.jpg

post-498-1251807617_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Oferta: la patru bucati cumparate primiti cadou un lichid de parbriz estival cu miros placut de lamaie, la 5l! E mai bun decat ce am vazut prin hypermarketuri la preturi de 4-5lei...

Lichidul se poate vinde separat la pretul de 5 lei, nu mai deschid inca un topic pt el. La minim 5 bucati pretul scade la 4 lei.

post-498-1252057333_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Reducere pentru perechea de stergatoare marime 16" - 36 RON sau 40RON impreuna cu un bidon de lichid de parbriz! Merg la Tico si Dacie Berlina.

Share this post


Link to post

Joi daca vii la intalnire vreau 2 bucati de 19" pentru espero. Parca de 19" sunt.

Share this post


Link to post

Da, de 19" e originalul, dar daca doresti putem proba unul de 20" pt partea stanga. De 19 s-a epuizat stocul marti si nu sunt sigur ca "intaririle" imi vor ajunge pana diseara. Cert e ca ca le vei avea pana in week-end ;)

Share this post


Link to post

Mda, n-am reusit sa ne vedem pana astazi, dar tot raul spre bine ca maine (joi) vin la intalnire la 20:00 si va aduc stergatoare si lichid de parbrize cu ghiotura! Facem si probe pentru cine vrea sa incerce o masura mai mare :)

Share this post


Link to post

Bine ca mi-ai zis sa iau bani. Deci daca ai de 19" un set la mine. Mai mari nu incap, am probat. E posibil sa mearga doar stanga mai mare 20" si dreapta de 19", merita probat.

Edited by Dj_Dark

Share this post


Link to post

Am numai 4 seturi de 19, patru de 18, si cateva de 20 si 22 ;)

Share this post


Link to post

Deci eu m-am anuntat primul da? :P .

 

Am editat mai sus ce vreau sa probez intai.

Share this post


Link to post

de 21 ai? Vreau si eu unul de 20 si 21 (daca nu ai 21 poate incercam de 22 :) ) pentru intalnire. Mercic

Share this post


Link to post

Da, am descoperit ca in afara de 18 si 19 mai am doar trei de 21". Pt masina din semnatura, pe ele e specificat: Driver+Rear - Primera from '90 to '2001 si pt pasager citesc de pe unul de 19": Primera from '90 to '96 :| Cel putin pentru stanga si luneta te rezolv pe loc, caci intre timp le-am dat pe ultimele de 20,22 si 16 din stoc, au ajung pe un Logan si pe un Ford Fiesta...

Share this post


Link to post

Nu are la luneta (hatch-ul are motor de 2.0). ne intalnim joi si probabil o sa incerce baiatul un 21 cu un 19 sa vedem ce iese.

Sper ca nu mi le vinzi pe ale mele pana diseara :D .

Share this post


Link to post

Domnilor, va multumesc pentru interesul acordat produselor mele, sper sa va satisfaca total ;) Week-end placut!

Share this post


Link to post

S-au cumparat si montat la mine 19" si la el nu mai stiu . Sterg bine ale mele acum sa vedem cat le tine :D

Edited by Dj_Dark

Share this post


Link to post

Salut, scuze ca nu ti-am raspuns pana acum dar nu mi-a venit alerta de post nou desi eu eram abonat la topicul meu...

Daca mai ai nevoie iti ofer dimensiunile 21" si 16" pt fata. Pentru spate dimensiunea nominala este daca ca 13" insa cea mai mica dimensiune pe care o pot aduce este 15" :(

Momentan nu mai am mai nimic pe stoc dar pana la sfarsitul sapt voi primi stoc nou.

Share this post


Link to post

Am primit marfa noua. Pentru parbriz Matiz am si o varianta mai ieftina, imitatie aero mai fidela produsa de MegaDrive, ambele la 20 lei!

post-498-1255273206_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Ma intereseaza si pe mine din astea tip lamela pt matiz...cum procedam cu livrarea/transportul si cu plata ? Mersi

Share this post


Link to post

Salut domnule! Cu ce mai mare placere, ne intalnim cand vrei tu si unde vrei, daca ai timp bem si-o bere in Pardon Cafe ;)

Share this post


Link to post

Update, nu mai deschid alt topic: Pot sa aduc si stergatoare Alca clasice, tot grafitate si long life, la pretul de 10 lei bucata.

post-498-125623146988_thumb.jpg

Edited by Senna

Share this post


Link to post

Poti aduce joia viitoare la intalnire - un set de d-alea smechere si unul de d-alea clasice (astea din ultimul post) - una din perechi o iau sigur

 

a - dimensiunea pentru cielo - 43 sau 45cm nu mai stiu exact

multumesc

Share this post


Link to post

Salut, nu stiu cum se poate dar iar n-am primit pe mail de postare noua pe topicul meu :(

Daca mai esti interesat, da-mi pm in ziua in care vii la club si incerc sa trec si eu.

Dimensiunea standard pt Cielo este 18"-48cm!

Share this post


Link to post

joia asta nu cred ca ajung - probabil peste doua saptamani...

Share this post


Link to post

Am primit marfa noua. Pentru parbriz Matiz am si o varianta mai ieftina, imitatie aero mai fidela produsa de MegaDrive, ambele la 20 lei!

 

salut ,

 

ma intereseaza si pe mine un set din acest model.

un nr.de tel sa vb ???

tks

 

salut ,

 

ma intereseaza si pe mine un set din acest model.

un nr.de tel sa vb ???

tks

 

scz

am gasit nr.de tel

Share this post


Link to post

Pentru Matiz am pt moment doar un set clasic, de asemenea grafitat, fabricat de Megadrive. Pret pt ambele bucati - 15 lei.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...