Jump to content
Sign in to follow this  
piese daewoo

Vand Daewoo Leganza

Recommended Posts

2550

 

2000?

Share this post


Link to post

nu f putin

fara 2400 nu pleaca in banii astia iti dau kitu de distributie si 2 telescoape noi pe fata monroe

masina are toba finala noua,farurile noi nu are bordu umflat si nici fetele de usi fabricatie 2002

Edited by piese daewoo

Share this post


Link to post

Schimb cu Nubira 2 si o diferenta din partea ta?

Share this post


Link to post

nov. 2003, SX, 116.000 km, distributie schimbata recent.

Share this post


Link to post

si tot eu sa iti dau difertana pai a ta e din acelasi an cu asa a mea nu ai gaz nu ai airbaguri nu ai multe piele etcc tu daca vrei sa imi mai dai difertana leganza e epste nubira ca masina

Share this post


Link to post

Bancuri se posteaza in alta sectiune...

Bafta la vanzare!

  • Like 1

Share this post


Link to post

sicner am avut si nubira 2 si iti spun sigur cand m am urcat in elganza am zis ca e mai tare de doua ori decat o nbuira 2 si tine cont ca era cdx full

Edited by piese daewoo

Share this post


Link to post

O Leganza buna e de 10 ori peste o Nubira buna, dar situatia se inverseaza daca compari o Leganza rupta-n gura cu o Nubira buna.

Share this post


Link to post

pret 2400

Salutare ! Mai ai de vanzare Leganza ?? Te intereseaza Astra G 2004 la schimb + diferenta ??? E pe Autovit cu nr. anunt C14068496 .

Share this post


Link to post

varianta full nu are si climatizare automata?

parca asa am vazut la leganza de la servici

  • Like 1

Share this post


Link to post

Doar la cele cu cutie automata.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Buna ziua! V-ar interesa un schimb cu un Opel Astra G 1.7 Dti sedan? Masina este productie 2000 prima inmatriculare in 2001, km reali: 230000, carte service pana la aducerea in tara. In romania a avut un singur proprietar(pe mine). Are anumite defecte vizuale cauzate de anumite persoane binevoitoare(una singura este produsa din vina mea), iar rectificarea problemelor nu a fost facuta corespunzator.

 

 

PS: as dori si diferenta de 900 euro(negociabil) in functie de cum arata masina...as dori poze cu pielea de pe scaune...

  • Like 1

Share this post


Link to post

salut! de curiozitate? cati km are in prezent masina?? si daca se poate sa faci poze clare si la o rezolutie cat mai mare in care sa prezinti starea scaunelor, banchetei, volanului, mochetei cam tot ce inseamna interior.

  • Like 1

Share this post


Link to post

masinae se da l1 1800 ultimul pret

 

pret 1800 fara iic o negociere

 

Care ar fi diferenta ?

  • Like 1

Share this post


Link to post

astazi am sa pun poze cu masina

Edited by piese daewoo

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...