Jump to content
Sign in to follow this  
rm.popa

Asociere De Cuvinte - "joc De Societate"

Recommended Posts

Cand un topic este doar neinteresant este ignorat. Cand se indreapta spre penibil atunci nu prea sunt multe variante. Macar spiritul "civic" te indeamna de la spate sa faci ceva, all by the rules.

Edited by Zmeul cel rau

Share this post


Link to post

Yeah, right! Civic means "sex" on all ocasions... Wrong!

Civic means Honda! :P

Share this post


Link to post

Nu, sex este cuvantul sugerat cel mai des si care necesita cel mai putin efort cognitiv, o caracteristica a acestui topic. Dupa reguli, cum ziceam.

Share this post


Link to post

rmpopa, ca sa intelegi cat de ieftin poti tu exprima in cuvint(e): as putea sa iti spun in stilul tau, ca ai ceva impotriva sexului, sau te deranjeaza, dar nu o sa o fac.

Tu intelegi sa faci glumite de scoala generala dupa ce ai jignit useri de pe forumul asta si cel mai grav, nu ai sange si oo sa recunosti.

Cred ca si fetele de pe centura au mai multa coloana, macar nu cred ca fac jocuri de societate cu jigniri.

Share this post


Link to post
Nu, sex este cuvantul sugerat cel mai des si care necesita cel mai putin efort cognitiv, o caracteristica a acestui topic. Dupa reguli, cum ziceam.

Cum ţie cheia, formolul, cuiele, mătuşa (?!??), Craiova, Somalia ori Cozia îţi sugerează, fără mare efort cognitiv, sexul, dă-mi voie să mă mă retrag din această discuţie.

 

Tommy, I rest my case!

Share this post


Link to post

Singura asociere de cuvinte potrivita e "Topic closed"

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...