Jump to content
Sign in to follow this  
zack

Trapa Kalos

Recommended Posts

cat costa o trapa pentru un kalos ? este electrica ? as astepta pt un kalos cu trapa mai mult timp ?

Share this post


Link to post

Suna la dealer si intreaba. Cand am luat eu masina nu exista optiune pentru asa ceva desi Aveo poate avea trapa.

Share this post


Link to post

are cineva kalos cu trapa ?

Share this post


Link to post

Ma cam indoiesc ca gasesti o asemenea optiune la noi. O fi avand Aveo in State, dar pentru Kalos nici in Europa (adica pe Internet) n-am vazut.

Mai degraba mergi la o firma de tuning. S-ar putea sa nu-i incante prea tare ca e acoperisul cam bombat, dar tu platesti. Oricum, mai bine iti iei cu A/C. Nu prea are Kalosu moaca de masina in care sa stai cu pletele in vant. Sau poate vrei sa stai pe locul din dreapta si sa faci cu mana ridicandu-te in picioare...

Share this post


Link to post

pai intra la www.chevroletdibas.ro si o sa vezi la kalos akolo trapa la optionale :) :thumbl:

Share this post


Link to post

O fi daca zici tu, ca eu nu dau de ea. Nici la dibas, nici la gtt.

Singurul loc in care am vazut ceva era la Aveo. In Europa nici la englezi nu e si astia sunt singurii pentru care s-a umblat la "atentii" ceva-ceva.

Share this post


Link to post

OK, deci exista in oferta... teoretica.

Practic, depinde cum vin ele echipate, mai multe cu sau mai multe fara, ca ma indoiesc profund ca sta cineva sa-ti puna o optionala la comanda la noi. De fapt ei doar vand ce primesc (sau ce apuca, de fapt).

Oricum, e un alt criteriu de alegere, deci sansele de a gasi ce vrei scad, deci asta ar putea insemna mai mult timp de asteptare.

In rest, cum te ajuta norocul.

Share this post


Link to post

De acord. Practic Kalos cu trapa inseamna asteptarea sosirii unei masini cu dotarea/culoarea/trapa in Slovenia (am inteles ca nu se fac comenzi in Coreea direct).

Share this post


Link to post

aham...thanks pt lamurire :)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Β 

×
×
  • Create New...