Jump to content
Sign in to follow this  
Yeti

Caut O Oglinda Tico Pe Dreapta

Recommended Posts

Am nevoie de o oglinda laterala dreapta pentru TICO.

Poate sa fie si cu sticla sparta sau fara sticla.

Share this post


Link to post

Am eu una de dreapta,are sticla intacta numai ca a fosr rupta si reparata(articulatia din interior a fost data este cap) dar sta,nu se strange de la vant...

Daca te intereseaza...

Share this post


Link to post

As fi vrut sa vad oglinda inainte de a o lua. Din pacate ne aflam la oarece distanta (Bucuresti - Piatra Neamt). Ai vreun drum prin Capitala?

Altfel, cam la ce pret te-ai gandit?

Edited by Yeti

Share this post


Link to post

Aici pot eu sa va ajut. Azi plec acasa, la Piatra Neamt si ma intorc duminica sau luni in Bucuresti. Daca sunteti amandoi de acord pot sa o iau eu de la Carabusu si sa o aduc in Bucuresti.

Share this post


Link to post

Eu sunt de acord sa i-o dau lui Vlad sa ti-o aduca...

Poze nu prea as putea pune ca is duse in pod alaturi de multe alte piese si pina maine nu prea am timp sa ma urc sa le dau jos...

In rest,oglinda e ok,adica nu sta stramb sau sa se stranga la cea mai usoara adiere de vant...cum crezi...

Un pret...nush,30 RON

Share this post


Link to post

De acord cu propunerea voastra. Va trimit prin PM datele mele de contact. Va rog sa ma anuntati cand oglinda ajunge in Bucuresti.

Share this post


Link to post

@Yeti: Am luat datele tale si o sa te sun in momentul in care ajung in Bucuresti.

@Carabusu junior: Vorbim diseara pe mess, in principiu duminica seara o sa fiu in Piatra.

Bafta!

Share this post


Link to post

Aha,ok.

Eu dupa 8 cred ca as putea vorbi pe mess ca inainte am niste treaba la taica-miu la birou si...eventual am sa te sun eu ori in seara asta ori maine.

Numai bine!

Share this post


Link to post

Mah, voi n-aveti PM? :P

Share this post


Link to post

Scuzati... :redface:

 

Si poze:

post-20245-1236348156_thumb.jpgpost-20245-1236348167_thumb.jpgpost-20245-1236348203_thumb.jpg

Edited by Carabusu junior

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...