Jump to content
Sign in to follow this  
Cumnatu

Dones Dvd Buntz Dvd92

Recommended Posts

BUNTZ DVD92 in "garantie" =))

Functioneaza "perfect" , o zic intre ghilimele pentru ca are un meniu infect, dureaza foarte mult pana citeste, e enervant din cauza asta si se aude foarte naspa pe 5.1 ca si calitate a sunetului ( comparativ cu Orion AV317 care ii este net superior la acelasi pret aproape )

Singurul damage este cel de carcasa ( am dat cu el de pamant de nervi la un mom dat , da stiu o sa ma duc la control )

Toate butoanele ii functioneaza.

Toate functiile sunt ok.

Capacul de la carcasa e ok , l-am dat jos sa se vad ainteriorul, ma gandesc ca poate are cineva nevoie de piese.

post-3313-1232800525_thumb.jpg

post-3313-1232801058_thumb.jpg

 

 

Ridicare din Militari-Gorjului sau B-dul Ferdinand.

 

Tel 0749.180.640

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

Daca stai in Militari pe Iuliu Maniu, doneaza-l la magazinul ala de reparatii electronice (Radioprogres sau ma rog nu stiu cum se cheama). Daca partea mecanica si electronica sunt OK le vor folosi in depanarea altor jafuri. Eu am un vortex cu HDMI, Model ceva mai vechi, dar pot zice ca e super. Nu am 5.1 desi, l-am testat la cineva pe un sistem 5.1 si e OK ca si calitate a sunetului, l-am luat deoarece citeste toate formatele si in plus nu conteaza daca discul e in stare buna sau daca arata de parca ar fi fost folosit "ca disc de polizor". Data viitoare nu mai lua d-astea. Dai cu banii aiurea de pamant.

Daca nu, taie-i cablul poate il utilizezi la veioza, si arunca-l. Stai linistit ca nici alea de marca nu sunt mai breze. Am avut un SONY, 108/12 bit , dar nu reuseam sa il fac sa se vada color, doar alb negru se vedea pe orice TV il puneam pe orice conexiune. Si l-am dus inapoi. Imi amintea de TV ul de la tara de acu multi ani la care mai se ardea PL500.

Edited by tudor2402popescu

Share this post


Link to post

usb-ul e bun de ceva?

daca da ti-l iau eu de la ferdinand :)

Share this post


Link to post

N-am probat usbul dar nu vad de ce nu ar merge.

Il iau maine la mine ?

Share this post


Link to post

pai pe la ferdinand pe unde esti? io stau la iancului si plec spre munca pe la 8 si ceva

pot reveni spre pranz la ferdinand dar nu maine...

ramane pe joi eventual - e ok?

Share this post


Link to post
io stau la iancului si plec spre munca pe la 8 si ceva

 

Eu la 9 ma trezesc asa ca...

Il iau cu mine si ne auzim noi, il pun in portbagaj si vedem

Pe ferdinand nr. 138, vis-a-vis de cladirea Concret Copy ( una gri )

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...