Jump to content
Sign in to follow this  
kodrix

Cumpar Matiz Ofer Pana La 3000e

Recommended Posts

Cumpar Matiz in stare f. buna de functionare.

 

Conditii obligatorii:

 

1.unic proprietar

 

2. sa nu fi fost lovita

 

3. an de fabricatie de la 2004 in sus.

 

 Ofer 2500-3000 E in functie de masina.

Share this post


Link to post

am eu un matiz din 2003 cu aer are 120000km i-am schimbat distributia la 120000 ulei , filtre...

As vrea pe el 2005e daca esti interesat astept un raspuns!

Sunt din buc!

Share this post


Link to post

Cedez leasing Daewoo Matiz E

-an 2007

-km 50000

-revizii la zi

Pret:2600 euro+11 rate a cate

140 euro cu totul inclus.

Share this post


Link to post

Daca vrei un matiz coaja poate ai sanse sa gasesti ceva in mintile lui pe la 3000euro. Eu am de vanzare un Matiz Full (ABS, servo) la 4700Euro, 33000km, oct. 2004.

Edited by strumfuadi

Share this post


Link to post

@ dmitheone: din pacate masina ta are prea multi km fata de ceea ce imi doresc eu.

 

 

@ albu: sunt interesat de oferta ta insa doar daca esti dipus sa mai negociem pretul. In acest caz lasa-mi un id de mess sau un numar de tel. pentru a putea vorbi mai pe indelete. Poti sa tai si factura pe firma?

 

@strumfuadi: eu inteleg ca ai o masina buna si esti foarte mandru de ea, insa, in momentul de fata piata auto e la pamant, masinile nu se vand desi vanzatorii au lasat preturile foarte jos.Fara suparare eu unul cotez masina ta in momentul de fata la 3500-3800 E.  In vremuri mai bune poate ai reusi sa primesti alt pret.

 

Update al cerintelor:

 

-nu ma intereseaza ca masina sa fie dotata(poate sa nu aiba nici macar AC) preferand ca acesta sa fie intr-o stare tehnica foarte buna. 

Edited by kodrix

Share this post


Link to post

Dar un matiz E, geamuri electrice, proiectoare, mp3, boxe fata spate, intretinut, revizii la zi, 20k km, 2007. Se poate oferi si factura. La cat il cotezi? E posibil sa il vand daca primesc pe el un pret bun :)

 

PS: vezi poze la "masina mea - matiz chel"

Edited by banzay

Share this post


Link to post

Nr.de tel:0723958973

Share this post


Link to post

Hai sa fim seriosi, la ora actuala un matiz sh mai mult de 3800 de euro nu face nici daca ar avea 10 mii km in bord. De ce ? Simplu...la cat a crescut euroiul :) pai eu nu am resuit sa vand matizul cu mai mult de 16000 lei si nu avea decat 7500 km cand l-am dat, sa nu mai zic ca era impecabi, avea si ac..etc. Spor la cautat si nu te grabi !

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...