Jump to content
Sign in to follow this  
alexinno

Vand Renault Clio Dynamique 2001

Recommended Posts

Masina nu imi apartine,e a unui bun prieten.De fapt,a sotiei lui. E al doilea proprietar,inaintea sotiei lui a condus-o tot o femeie,prietena de familie. Am mers cu masina in cauza si pot spune ca e mai mult decat ok.Are ca dotari: benzinara 1.4,2 airbag-uri,comenzi audio pe volan,proiectoare ceata,geamuri electrice fata,inchidere centralizata de fabrica,alarma cu 2 telecomenzi,jenti turnate originale Renault,cauciucuri noi pe fata Michelin,104 000 km reali,pret 4800E negociabil,tel 0722 262627,Braila.Anexez si poze. Contact la telefon 0722262627

post-6383-1231874535_thumb.jpg

post-6383-1231874549_thumb.jpg

post-6383-1231874559_thumb.jpg

post-6383-1231874565_thumb.jpg

post-6383-1231874578_thumb.jpg

post-6383-1231874584_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Nu il intereseaza schimbul.

Share this post


Link to post

Schimbare de pret,4600 negociabil.

Share this post


Link to post

Are carte service? Distributia a fost schimbata in service autorizat? Discurile de frana s-au schimbat?

Share this post


Link to post

proprietarul raspunde la IM: dumitrucoman. cel mai bine vorbiti cu el direct.

Share this post


Link to post

Salut tuturor!

 

Eu sunt propietarul masini de mai sus. :) Alexinno este un foarte bun prieten de al meu care s-a oferit sa ma ajute.

Am bebe mic si intru cam rar pe net, si sper sa ma iertati pt asta. :)

 

Masina are carte cu istoric, este cumparata din Romania de la Renault, de un foarte bun prieten de al meu, iar eu am preluat-o.

In momentul asta are 104 000Km in bord.

Singura problema, sunt cablurile de la frana de mana care zac in portbagaj de cand a inceput iarna si au inghetat. Nu am mai avut timp sa caut sa le inlocuiec. :)

 

Cumparatorul primeste un spalat din partea mea, ca s-a cam pus praful pe ea saraca. :)

 

Revizia de 60 000 km a fost facut la un service Renault asa cum scrie si in carte.

Discurile de frana nu sunt schimate, dar nu exista motiv sa fie schimbate, deoarece la 104 000 km nu sunt uzate. [-X

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...