Jump to content
Sign in to follow this  
roctandrei

Cumpar 4 Jante Cielo Pe 14 Noi Sau Second!

Recommended Posts

0727364388.M-am saturat sa tot mut caucioace de iarna si invers,am incercat cu jante de de 13,dar nu merge si caut un set de 4 bucati pe 14.Haideti cu oferte.

Share this post


Link to post

am eu unele de aliaj pe 14, foarte frumoase. dami add pe ym id: nightclub_racer

Share this post


Link to post

Am dat jantele pe 13.Caut jante pe 14 contra cost.

Share this post


Link to post

Ti-am dat ieri PM. De fapt ce fel de jante doresti? de 14", prindere 4*100 si ce alte detalii?

 

Ai zis ca nu ti se potriveste de la alta masina, vrei neaparat de cielo? Specifica asta ca sa nu te mai caute forumistii degeaba.

Share this post


Link to post

Scrie chiar in titlu domnule ofuscat ca ma intereseaza pentru Cielo si ai insistat pot spune sa iau un cauciuc mai ingust si o janta de alt tip de masina.Cererea ramane deschisa.

Edited by roctandrei

Share this post


Link to post

Imi permit sa iti raspund desi observ ca nu prea stii sa te exprimi si sa scrii in limba romana.

 

Nu sunt deloc ofuscat, ti-am facut o oferta pe PM dupa cum ai solicitat pe forum, niciunde nu scrie ca nu vrei janta de opel, asa cum am eu de vanzare.

Nu sunt deloc disperat sa o vand iar pe PM am incercat sa iti explic cu date tehnice ce anume vand - o banala janta pe 14" de la un opel care ti se potriveste pe cielo.

Ofuscarea din cate observ este din partea ta, am scris pe postul tau astfel incat cei ce iti vor face oferte sa stie daca isi pierd sau nu vremea cu tine si cu cererea ta. Nu am vrut sa te dejanjez in nici un fel.

 

De asemnea esti liber sa cumperi ce doresti dar un minim de decenta din partea ta este cel putin de bun simt si necesar pe acest forum.

Sa ai bafta in tot ce faci, ai mare nevoie!

Share this post


Link to post

Nu inteleg unde bati.Din cate stiu nu este frumos sa comentezi pe posturile altora.Sunt liber sa cumpar ceea ce vreau.Insisti deplasat.Am zis ca vreau sa cumpar in anunt 4 jante sau sa dau la schimb si diferenta.Practic nu ma interesa doar o janta si mai ales de alta masina.Am mai cumparat un set de jante de cielo pe 13 si nu s-au potrivit pentru ca cielo euro 3 este un hibrid cu frane de Nubira 2 si nu incap orice fel de jante.Scrie clar in titlu ca vreau jante de cielo pe 14.Cu atat mai putin incap jantele de Opel.Din punctul meu de vedere se poate inchide acest topic.O sa cumpar jante noi de la magazin pentru a nu ma expune la tepe si altele de acest gen sau de a mai purta discutii ce nu isi au rostul cu persoane ce se straduiesc sa imi tina lectii de gramatica.Nu am nevoie.Cand te enervezi cu diversi mai scapi si cate o prostie.Multumesc pentru intelegere.Si te asigur ca am ceva studii,stiu si ceva gramatica,exista si ceva buna crestere,dar imi mai ies din fire.

Edited by roctandrei

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...