Jump to content
Sign in to follow this  
toby

Lacetti Hatch Diesel

Recommended Posts

Cred ca a venit momentul sa imi prezint si eu fiara . O am din august anul acesta , si pana acum pot sa spun ca sunt per total multumit de ea . E echiparea platinum fara cutie automata . Ce nu mi-a placut a fost ca este an de fabricatie 2007 , nu 2008 . Asta nu stiu cat e de rau , dar pentru una an 2008 trebuia sa astept 3 luni si nu aveam chef . Initial am vrut sa o iau neagra , dar alabstru era cel mai rapid de adus , si din cauza ca nu vroiam sa astept atata , am luat-o asa si chiar nu imi pare rau . Nu am prea vazut culoarea asta , si nu am prea vazut modelul asta :) . Optiunile sunt bune , practice , mi s-a parut un pret bun pentru masina . Sincer ce nu imi place este faptul ca totusi mie mi se pare ca se aud greierasi parca la bord si puteau sa ii puna jante putin mai mari . In rest masina mi se pare f buna , destul de sportiva , si un consum bun . Pun si cateva poze si astept pareri sau intrebari .

 

4forum1.jpg

4forum4.jpg

4forum2.jpg

4forum3.jpg

n4arace.jpg

Share this post


Link to post

Eu te felicit pentru ea dar sa stii ca numele echipei e cam nefericit ales.

Share this post


Link to post

ms , dar de ce nefericit ales ?

Share this post


Link to post

Vada ca ai pus niste V-uri pe spate. De ce nu pe fata?

Banui ca ai busit vreo unul si ai luat doua?

Share this post


Link to post

Pai am parcat unde nu trebuie , si mi-a spart ambele cauciucurile pe partea dreapta . A trebuit sa iau 2 cauciucuri , si le-am pus pe spate , is de vara , si cele de pe stanga , alea originale , le-am pus pe fata . Banuiesc ca is all seasons . Si pentru ca vine iarna , am zis ca e mai bine sa le las alea pa fata , daca nu apuc sa iau si de iarna .

Edited by toby

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...