Jump to content
Sign in to follow this  
Kria

Separator Culisabil Portbagaj

Recommended Posts

Buna,

 

Am si eu o intrebare de noobie: am primit o buburuza (Matiz) care insa a fost luata pe firma si nu are acel separator culisabil intre portbagaj si interiorul masinii...Ma poate ajuta si pe mine cineva cu o info: unde as putea gasi, cam cat costa, se monteaza usor sau tre sa merg la un service...si ma rog...orice info e binevenita pt cineva asa de paralel in ceea ce priveste partea technica a masinilor...THANKS!

Share this post


Link to post

Cred ca te referi la tablia din portbagaj. O poti confectiona chiar tu, e destul de scumputa, sau incearca pe la dezmembrari.

Share this post


Link to post

Bine ai venit pe forum.Ceea ce iti trebie este tablie portbagaj dupa cum spunea si Mircea.Este destul de scumpa.Anul trecut in octombrie eu am dat 95 ron pe ea.Poate ai bafta sa gasesti la dezmembrari.Daca nu, la orice magazin specializat.Cat despre partea de montare, e mai mult decat simplu.ai sa-ti dai seama pe loc ;) .Dureaza 3 secunde.Bafta.

Share this post


Link to post
Bine ai venit pe forum.Ceea ce iti trebie este tablie portbagaj dupa cum spunea si Mircea.Este destul de scumpa.Anul trecut in octombrie eu am dat 95 ron pe ea.Poate ai bafta sa gasesti la dezmembrari.Daca nu, la orice magazin specializat.Cat despre partea de montare, e mai mult decat simplu.ai sa-ti dai seama pe loc ;) .Dureaza 3 secunde.Bafta.

 

Thanks pt reply! Eu auzisem ceva zvonuri de 250-300 ron asa ca daca am sanse sa o gasesc mai ieftin decat ma asteptam cu atat mai bine!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...