Jump to content
Sign in to follow this  
Satori

Retele Telefonie Mobila.

Retele telefonie  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Eu nu inteleg chestia asta.

Tu vrei sa spui ca ai tot timpul cu tine (sau in majoritatea timpului) 3 abonamente Vodafone?

Sau ca-s pe numele tau dar le foloseste altcineva?

Share this post


Link to post

Sunt pe numele meu, dar in majoritatea timpului 1 Vodafone, 1Cosmote si 1 DigiMobil sunt preajma mea. :)

Edited by magnet

Share this post


Link to post

Am un abonament Vodafone si un DigiMobil, iar de curand am renuntat la o cartela prepayd Orange.

Share this post


Link to post

Cine are prepaid la DigiMobil? Ca sunt curios de unde l-a luat. Mai bine spus, cred ca a bifat gresit.

Share this post


Link to post

2 abonamente Vodafone Corporate, 1 abonament Zapp (net), 1 abonament Digi, 1 cartela Cosmote.

P.S. Bun digimobilul, ieri am trecut cu masina peste el (de 2 ori :P ) si nu a patit nimic.

Share this post


Link to post

3 abonamente orange, unul din 2001 celelalte 2(al sotiei si al mamei din 2005), plus 1 Voda (pe care nu l-am votat) de la munca.

Share this post


Link to post

deci, pe moment am 3 abonamente pe orange si 2 cosmote plus 2 cartele prepaid cosmote si orange.multe donle :uff:

Share this post


Link to post

2 abonamente Vodafone Voice+date

1 abonament Orange doar date - Blackberry

Share this post


Link to post

Eu am asa:

1 abonament Zapp-Talk Free

2 o cartela Orange cu 200 de minute in retea lunar

3 o cartela de Vodafone,pe care doar primesc

Share this post


Link to post

Stie cineva care este ce-a mai "ieftina" solutie de abonament mobil pentru un consum de circa 1000 minute vorbite / luna ? ( in toate retelele )

Share this post


Link to post

La minute incluse Orange rullz. Si apoi, dupa 1 an, poti negocia foarte bine cu Voda trecerea la ei.

 

In prezent la Voda ti se ofera 1/2 abonament la minute incluse pe toata perioada contractului.

Share this post


Link to post

eu am numai cartele :) )

1 cosmote care este de baza =)) si e deschis permenent

1 vodafone ca e deschis da sta pe acasa mai mult din cauza telefonului care nu mai vrea sa functioneze daca nu e in priza :) )

2 orange`uri din care unu il tin cu mine ca pot vorbi cu prietena moca nelimitat :) ) cam inca 2 luni dupa care renunt la orange :) )

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...