Jump to content
Sign in to follow this  
L`amour

Sambata 29 Martie Drag Legal Pe Aeroportul Din Craiova

Recommended Posts

Sambata 29 Martie 2008 pe Aeroportul din Craiova,pe pista mare a aeroportului,clubul Dowbtown Racing in colaborare cu Ziarul Lupa si ACR oraganizeaza o cursa auto tip drag (cursa pe 402 m cu doua masini in paralel in linie dreapta ),tip piramidal (cel care pierde paraseste concursul),organizat pe 8 grupe tinandu-se cont de cele adaugate ulterior (turbina,compresor,turbina + compresor) si de masinile stock.

Inscrierea participantilor este 40 ron pt cei din oras si imprejurimi si gratis pt cei din afara orasului,pt spectatori intrarea este 10 ron de persoana

 

Pt mai multe detalii astept sa ma contactati pe prv, sau pe id de mes mihai_albu2004@yahoo.com

Edited by L`amour

Share this post


Link to post

:D ce cadou frumos :) Zici ca inscrierea e moca pt ce`i care vin din tara? Merge si cu autoturisme standard(fara nici un fel de modificari) ?

Share this post


Link to post

Da.

Merge orice fel de autoturism,e impartit pe 8 grupe,dar nu am acum la indemana grupele sa le afisez,tu de unde vrei sa vi?

Poti aduce cati participanti vrei dar sa ia fiecare legatura cu mine pt inceput sau cu gotty_inc@yahoo.com, e prietenul meu alex care poate sa dea si mai multe detalii despre participare si organizare decat mine,oricum daca e vb la voineasa si eventual incerc sa aduc si ceva afise cu mine acolo.

Edited by L`amour

Share this post


Link to post

superb, in proportie de 65% voi fi prezent la competitie :) De unde vin eu ? De la Brasov, am vb aseara cu un prieten dar nu cred ca se va baga la asa ceva, mai ramane de discutat.

Share this post


Link to post

pe aeroport vin multi din club craiova . va intalniti undeva? :-? as veni si eu da doar sa privesc

Share this post


Link to post

Sa speram ca se vor duce norii din seara asta, si maine va fi vreme frumoasa. Cred ca am sa vin si eu... doar sa privesc :mrgreen:

Share this post


Link to post

S'a anulat cursa de vreo saptamana :|

Share this post


Link to post

Pe ce criterii sunt formate grupele ?

CC sau HP ?

Share this post


Link to post
S'a anulat cursa de vreo saptamana :|

 

Cumnatu ... mai uita'te o data.

Share this post


Link to post

Pacat!. Daca se mai tine spune-ne si noua. Poate-poate.

Share this post


Link to post

A fost la Pitesti acelasi tip de competitie... :)

Share this post


Link to post

A fost dezastru la Pitesti ... CUM SA FACI liniute in curba? ...Plus calitatea astfaltului cu denivelari si canale ... no comment.

 

O sa va anunt cand se va face ... ( oricum nu ar trebuii sa ratati , ies prea tari cursele in Craiova ).

Share this post


Link to post

Admin,sterge topicul asta te rog ca nu mai are nici un rost.Ms.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...