Jump to content
Sign in to follow this  
blackhowk

Comunicatii

Recommended Posts

salutare tuturor,

vreau sa deschid un nou subiect in opinia mea interesant si anume comunicatiile mobile.

nu de multe ori am fost pus in situatia de a fi nevoit sa cunosc opiniile celorlalti cu parere la un subiect dar ma aflam pur si simplu pe strada...

asadar am infiintat o platforma mobila de comunicatii ce cuprinde un forum, cateva camere de chat si o zona de distractie; toate accesibile de pe telefonul mobil.

oricine se poate inscrie , primeste parola pe email iar speranta mea este de face share la fiecare idee.

 

site-ul este http://ngeo.ro si cred, eu ca (sper ca si voi) poate sa ne fie necesar in trafic in masinile noastre.

 

 

era sa uit: sunt destul de nou aici, ma astept la ce-i mai rau. :uff:

Edited by blackhowk

Share this post


Link to post

Nu merge adresa. (la mine, o fi de la dns-urile mele)

Pe strada sunt de regula in masina, asa ca mai greu sa ma dau pe net..

Si care ar fi targetul.. "oricine vorbeste despre orice"?

 

 

era sa uit: sunt destul de nou aici, ma astept la ce-i mai rau. :uff:

Daca nu uzezi si tu de majuscula.. nu-i exclus :)

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

Banuiesc ca e vorba de cei ce se afla in masina, dar... nu conduc :D Altfel, "platforma" asta e cam... instigatoare la incalcarea legii. Sau cumva se au in vedere niste chestii de conversie a vocii? Ca sa stiu si eu, sa-mi dau statia jos: scap de unii colegi si dau peste altii :D

 

era sa uit: cam cat de rau crezi ca poate fi? :)

 

in fine: adevarul e ca, la viteza de miscare din buc, chestia poate fi mai distractiva si chiar utila decat sa injuri taximetristii si politistii si...

Share this post


Link to post

La mine merge foarte greu site-ul. Ideea e oarecum buna, dar foarte dificil de pus in practica... mult mai utila e o statie :D .

Share this post


Link to post

e o idee, sa injuri politistii :) site-ul functioneaza nu numai de pe mobil ci si de pe orice pc.. ma rog, nu cred, ca ducem lipsa de idei in a transforma ceva in ce dorim(daca dorim) exista acolo un meniu numit "alert" ce livreaza catre orice inregistrat un mesaj instant cu ideile pe care expeditorul le scrie. recunosc ca merge greu telefonul meu este varza la browsing dar nu ma las descurajat.

va astept cu placere si idei instigatoare la ilegalitati :lavolan:

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...