Jump to content
Sign in to follow this  
Lucian M

Mai E Putin Si Vine Mos Craciun!

Recommended Posts

La mine a venit mosu cu o pereche de schiuri. Dar nu mi-a adus si timpul sa ma duc sa ma dau... Sper sa ma dau macar pe 30 si pe 2-4...

 

Merry XXXmas!

Share this post


Link to post

La mine ca intotdeauna Mosu' a adus asa :

1. Pt sotie un ES 80 PRO

Face o cafea superba, rapida si usor de curatat dupa ea ( bine aduce si pret / ceasca = 2 RON fara sa pun la socoteala amortizarea aparaturlui, deci al naibii Mos m-a bagat la plata )

2. Pentru Ana un pisoi pudic ( abia acum dupa 5 zile a inceput sa nu se mai teama de mine ) . Al naibii pisoi cand il pun la masa na-re nici o temere, in rest cand ma vede fuge de mine :scarpin:

post-3313-1230190467_thumb.jpg

si un brad cu instructiuni de impodobire :

post-3313-1230190491_thumb.jpg

3. Mie o scutire de plata a unui imprumut de 1000E. E prima data cnad Mosul imi aduce ceva.

 

Asa ca MFC2all !

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

La noi mosul avenit prin octombrie cu Vladut Superpici.

Si acum de sezon ne-a dat papucii la amandoi (de mult imi caut ciocate). Oricum la Pici cutiile sunt imense...deja e pe primul loc, doar e cel mai cuminte.

 

Sarbatori frumoase va doresc!

post-1446-1230194300_thumb.jpg

post-1446-1230194343_thumb.jpg

post-1446-1230194374_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Mie mi-a adus asta. Bine, nu mie neaparat, ci lui taica-miu, dar pana vin numerele la mert ma distrez si eu cu ea.

Sa inchiriezi un ATV e 50 de lei ora, o masina de offroad costa de te indoaie, pista de kart-uri nu avem aici la noi, la parcul de distractii e 5ron/tura cu masinutele, deci tot cu asta e mai ieftin.

Avea dreptate cine zicea ca Matizul nu e masina. Intr-adevar, masinile stau blocate in trafic. Cu Maty o tai pe trotuar. :dizzy:

 

 

Aaaa, si asta, gata cu N73-ul.

post-79-1230195593_thumb.jpg

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post

Mosul a hotarat ca matusi-mea a luat suficiente puncte pe permis din cauza mea, asa ca mi-a adus un detector de radar. Si l-a vazut pe NFS facand misto de aparatul meu foto la nationalele DWC, asa ca mi-a adus si un Nikon mai smecheras... :thumbl:

Edited by Ami

Share this post


Link to post
Aaaa, si asta, gata cu N73-ul.

 

Auzi- din cauza ca am dat seminte peste el ai schimbat telefonul? Nu de alta, de la atata sare cred ca a luat-o razna biebu' tilifon...

Share this post


Link to post
Cum eu nu suport sa primesc cadouri...NIMIC.

Grinch?? Is that you???

Share this post


Link to post

Mie nimic!

Iata ce a primit al meu urmas:pacat ca are anvelope de vara si nu pot iesi cu el prin zapada.

O noapte am muncit sa-l aduc in starea asta

post-11728-1230211309_thumb.jpg

post-11728-1230211336_thumb.jpg

Edited by soldoveanul

Share this post


Link to post

Nici statie radio nici camera foto? Mos Craciun merita bataie...

Share this post


Link to post

Pe mine m-a ajutat Moshu sa schimb Matizu.

Share this post


Link to post
Auzi- din cauza ca am dat seminte peste el ai schimbat telefonul? Nu de alta, de la atata sare cred ca a luat-o razna biebu' tilifon...

Nu, doar voiam ceva mai serios si mai..."telefon", nu stiu cum sa zic. N73-ul e pentru kizi, totusi. E51 se misca super, nu se mai inteapa softul, are wireless, nu scartaie nimic pe el. Din pacate s-a terminat cu pozele noaptea, ca n-are blitz. Eh, reactivam Canon-ul.

Share this post


Link to post

Mie mi-a adus Mosu' o broasca testoasa de plush enorma (testoasele sunt favoritele mele, am o gramada de plush plus 4 vii :) ). Speram la o masina noua care sa fie doar a mea, dar nu a fost sa fie... :( :( Poate la anu' . Pana atunci sunt pieton in marea majoritate a timpului . :)

Share this post


Link to post
Cum eu nu suport sa primesc cadouri...NIMIC.

Nasol.

Si ce meserie ai?

Cumva medic, sau functionar public?

Share this post


Link to post

Pentru ca am fost ff cuminte.. mie moshu mi-a adus 2 craciunite de 1.80. Fiecare.

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

Acum de Anul Nou?!

Cam intarziat Mosu' asta... :D

Share this post


Link to post

Mie mi-a adus un Pioneer nou pt masina. Ce imi place sa fiu Mos Craciun :D

Share this post


Link to post

Nu Mcojo, acum am scapat insa si eu =))

Share this post


Link to post

La asta ma gandisem si eu, dar nu-ti puteam rapi placerea de a o spune... :thumbl:

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...