Jump to content
Sign in to follow this  
FLEX

Cerere de ajutor umanitar ... odorizante auto D.A. !!!!

Recommended Posts

Prin amabilitatea lui Leutzu si NFS, aseara am intrat in posesia unor cartoane de-alea odorizante portocalii de la D.A. ... dragilor, imi_place la_nebunie mirosul ala! si al dracului sa fie daca se gaseste in comert aroma respectiva (portocale, deh :lol: ).

 

Fac un apel umanitar catre cine nu le foloseste sau are mai multe sau nu ii plac cum miros sa mi le doneze, ca am devenit addicted la portocale :lol: :lol: :lol:

 

Fara urma de misto, la ce murdara e masina mea, macar sa miroasa frumos inauntru :P

 

In semn de profunda recunostinta, voi purta poza donatorilor in buletin! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Bafta si ... MERGETI LA VOT!

Share this post


Link to post

Vezi ca (,) creeaza dependenta! :lol:

 

Poate iti mai fac eu rost. Da' nu mai bine iti cumperi un kil de portocale?

Share this post


Link to post

Si ce fac cu ele? le pun la uscat pe moteur? :lol: :lol: ... ca pe tableta degera si se inegresc :(

Share this post


Link to post

Le storci, si cu sucul obtinut imbibi cartoanele odorizante cand isi pierd mirosul :-D

Share this post


Link to post

Da' odorizantele astea nu trebuiau să miroasă a ardei iute ? :lol:

Share this post


Link to post
Prin amabilitatea lui Leutzu si NFS, aseara am intrat in posesia unor cartoane de-alea odorizante portocalii de la D.A. ... dragilor, imi_place la_nebunie mirosul ala! si al dracului sa fie daca se gaseste in comert aroma respectiva (portocale, deh :lol: ).

 

He, he! Am primit si eu unul la stop astazi! E mistocut!

Da' ce mi-a placut mai mult, tipu' care le impartea, se uita intai la moaca soferului! Dup-aia ii dadea sau nu... :lol: Era alaturi un mosulica cu Octavia care il tot claxona, da' n-a vrut sa-i dea! :lol: :lol: :lol:

 

Edit: Nu ti-l dau. L-am agatat deja! :lol:

Share this post


Link to post
... tipu' care le impartea, [...] ... un mosulica cu Octavia care il tot claxona, da' n-a vrut sa-i dea!

O fi fost membru DeuClub :) :) :)

Share this post


Link to post
O fi fost membru DeuClub :) :) :)

 

Ete fleoshc! Nu bai, deci fara nici o urma de misto: ala se uita intai la fata ta, dup-aia iti ciocanea in geam! A mai dat doar la vreo doua masini, cu soferi mai tinerei!

Pe bune, p-asta l-au ales bine ca sa le faca "propaganda electorala"!

Share this post


Link to post

Mie mi-au dat ieri la Mall card de acces internet o ora cu instructiuni pe wwwmirceageoanaro. Sa fi stiut gagicile alea ca eu lucrez cu PRM-ul :lol: :lol: . Noi suntem mai saraci si nu impartim decat ziare si pliante.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...