Jump to content
Sign in to follow this  
ovidiuc

Posesoare Matiz

Recommended Posts

unde nu-i cap vai de picioare...

 

vad ca va chinuiti sa emiteti judecati de valoare dar va cramponati in idei preconcepute X(

 

multa bafta mai baieti la tipele alea de viata!

Share this post


Link to post

Nu ai cum sa-i intelegi nu ai fost baiat cand erai de varsta lor ! E atitudinea specifica masculului in de femela pentru... reproducere. Sa nu va suparati baieti, dar am trecut si eu prin stadiul ala, chiar daca nu imi placea sa vorbesc atat de mult despre femele, oricum aveam prietenii care compensau... :P

 

Dar las' ca am un amic care e de varsta mea si secomporta mult mai rau, zice ca ce bine de mine sunt calm, iar el are un stres sa alerge dupa gagici tot timpul...hihihi nu stie cat il invidiez eu ca nu are cine sa il frece la cap, e liber sa iasa unde si cand vrea..ah ce viatza! :P

 

PS: sa mute cineva posturile astea acolo unde le e locul ca sunte pe dinafara subiectului rau de tot ! :) )

Share this post


Link to post

stau si ma intreb... la cat de 'convingatori' sunteti de ce oare nu vin si posesoare/soferite de daewoo-uri la intalniri...??!!!

Share this post


Link to post

si eu il invidiez pe Steph ca are de unde alege tipe fara prea multe griji de viata. ca la fac se schimba situatia, asta e. n-am zis ca nu-mi plac fetele, nici n-am zis ca alea de 18-20 sunt cine stie ce de viata, destepte, da chiar nu ma intereseaza, din motivul spus de Gica. simplu. macar acu sa ma simt si eu bine, ce naiba. mai tarziu o sa am chef si de lucruri mai aprofundate. altii se cam grabesc si nu stiu de ce.

Share this post


Link to post

mai buburuzA desi ai inceput sa intepi lumea sa stii ca mai glumim si noi ce naiba ?

 

in alta ordine de idei ce vrei de la sufletu meu fac 19 ani in cateva zile ... naiba am prieteni si prietene cel mult cu 2-3 ani mai mari ca mine.

 

glumeam si io doar nu vrei sa imi pun pirostriile deja... dracu luni dabea incep bacu :D

 

si stai linistit la intalniri sunt oameni normali si maturi nu ca mine =))

 

hai bafta

Share this post


Link to post

Bey, ia! cind faceti glums, fiti siguri ca vor fi intelese, OK?

Share this post


Link to post
'copt' better than 'fresh'

*then(ca-mi statea pe creier daca nu corectam)

than = decât

then = atunci, apoi, asadar

 

Ati urmarit... "Filozoful si tacerea!" :>

Share this post


Link to post
Bey, ia! cind faceti glums, fiti siguri ca vor fi intelese, OK?

OK BOSS !!! :)

s-a 'nteles !!

data viitoare si explicatii :thumbl:

@buburuza: la noi la intalniri de-abia ne adunam 4-5 oameni odata la 2 luni. de unde sa mai vina si gagici? si inainte de asta, trebuie sa gasesti posesoare de woo-uri (prin iasi am vazut doar vreo 3 mai des, dar mai mult nu stiu), apoi sa le convingi sa intre pe forum, apoi sa le placa sa intre des, pentru asta trebuie sa gaseasca ceva sa le motiveze pentru asta, si abia apoi sa sa mai vina si la intalniri. si cu intalnirile "care este" le e foarte usor sa "coincida" intalnirea cu: tocmai am facut baie, am treaba, sunt obosita, ma doare capul si alte enspe mii de motive cunoscute de altii mai experimentati. Eu unul nici nu ma mai mir cand vreau sa ies in oras cu vreo fata si primesc raspunsul asta. noroc ca mai am numere de telefon ale prietenilor cu care pot sa ies la o bere si sa nu-mi compromit seara :drinkers:

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post
hmmm... eu am 25, deci cam 'expirata'...

Exact virsta cit sa cunosti cei mai frumosi, inteligenti si modesti posesori de woo-uri! O sa vezi la fata locului ca nu ducem lipsa de femei posesoare de Matiji si alte limuzine! So, vino si n-o sa regreti! Trust me, I'm the doctor! :D

Share this post


Link to post
stau si ma intreb... la cat de 'convingatori' sunteti de ce oare nu vin si posesoare/soferite de daewoo-uri la intalniri...??!!!

buburuzo, te inseli!...nu iti iubesti masinuta indeajuns daca nu te atrag intalnirile...eu una am prins obiceiul asta...si bat si ceva km ca sa ajung...saptamana asta am ratat-o...si mor de ciuda :wallbanger: ..simt ca am ratat sa fac un lucru important si care imi face si o deosebita placere in acelasi timp... la capitolul "expirare" te iau cu brio!..daca tu la 25 te consideri asa, eu ar fi trebuit sa intru deja in descompunere! :D ...dar nu ma las ..fiindca o am pe Papadia si ajung la extaz cand cand sunt la volanul ei :lavolan: ..si tu stii ca extazul repetat te intinereste, nu mai e nevoie de creme antirid!

vino si ai sa vezi ca nu vei regreta...vei descoperi ce bujii si fise mai sunt la moda, cate bube ascunse are masinuta ta, te vei zgaria pe ochi in fata vre-unui woo tunat cu gust, munca si bani...e imposibil sa nu gasesti o "bisericuta" pe gustul si firea ta..

Edited by ileana

Share this post


Link to post

haideti mai ca nu sunt chiar asa de acra si recunosc ca nu a fost corect din partea mea sa generalizez(mi se pune rau pata la faze gen 'i-a iesit pasenta...')

 

sunt convinsa ca intalnirile sunt reusite si atmosfera este super, plus ca beneficiezi de sfaturi utile, te deconectezi si iti faci noi prieteni

 

programul meu este super incarcat in perioada asta si d'abia astept concediul, marea, plaja...

 

asa ca va rog sa acceptati scuzele mele daca v-am ofensat cumva la faza cu '...expirata...'(credeam ca se va putea citi dincolo de ghilimele; normal ca nu ma consider asa... este o varsta superba! :) )

 

:osanale:

Share this post


Link to post

Ce naiba de discutii-s astea? Daca are cineva impresia ca e najpa la o varsta asa de frageda, il invit sa facem shimb si sa vada cum e sa "admiri" privelistea de la etaju' 36. Mansarda e din ce in ce mai aproape! :D

 

@Ileana> nu mai stiu cum arati, ca ne-am vazut mai mult noaptea. Daca esti blonda, iti zic un secret: daca ti se mai incinge roata (dreapta spate, stii tu), baga-i freon. Nu te lua dupa nefese cu argonu' lui cu molecule dolofane. Baga freon, si o sa-ti spunem "ice wheels". ;)

Share this post


Link to post
...vino si ai sa vezi ca nu vei regreta...

Acum vro citeva Joi te uitai cu jind la bordul tau care era dezmembrat in scopuri nobile =))

 

...imi face si o deosebita placere in acelasi timp...

Mai ales cind l-ai vazut pus la loc :D

Share this post


Link to post

da' ce ma luase transpiratiile cand v-ati facut ca plecati si ma lasati cu bordul sculat! :uff:

Share this post


Link to post

Mesaj1:

stau si ma intreb... la cat de 'convingatori' sunteti de ce oare nu vin si posesoare/soferite de daewoo-uri la intalniri...??!!!

Pai tu te iei numai dupa 2-3 pusti( no ofence celor care sunt) ?

Mai sunt si babalaci pe aici ( adicatalea si pe la intalniri) .Acu' sa nu crezi ca suntem cu proteze sau ceva in genul asta :D !

 

Mesaj2:

da' ce ma luase transpiratiile cand v-ati facut ca plecati si ma lasati cu bordul sculat! :uff:

Bine ca era numai bordul ... :P

 

Shenck: nu mai posta consecutiv

Edited by Shenck

Share this post


Link to post

@Ileana: Bine ca n-ai fost saptamina trecuta, ca nu-ti mai gaseai masina! :D

@Body: Nu mai bagati termeni d-astia (babalici) ca nu mai vedem prospatura in veci! Folositi "oameni cu muuuulta experienta"! :thumbl:

Share this post


Link to post

Obi> hocus-pocus-prelevatus, uite pedala, nu-i masina :D

Merge si termenul de "babalâci" dar spus pe un ton duios, tandru si insotit de pensia aferenta.

Share this post


Link to post

PENSIE ???CE PENSIE MAI CARE PENSIE !?!? Ce mai tu mai crezi in minuni asta cu pensia e tare de tot !....Adica chiar crezi ca pe vremea nostra o sa mai vedem pensie!?!..Pai nu auzi ca astia reduc contributiile sociale !Asa ca da-l in puii mei de talon de pensie, experienta e baza !...Mamaaa da' incet incet am inceput sa adun frustrari legat de problema in chestiunea cu varsta !. :wallbanger: :wallbanger: ..

Share this post


Link to post

Deci asa se face cand vin posesoare de woo-uri la intalniri. Le lasati cu bordu' desfacut. :dizzy:

Da scoseseti tot bordul sau numai partea neagra, nebunilor? :mrgreen:

 

Acu m-am prins de ce cand am venit eu la intalnire v-ati tinut departe de mine, ca eu sunt al de desface si mai plecati si-n 3 roti de la intalnire, nu numa fara bord > :) =))

Share this post


Link to post
Mamaaa da' incet incet am inceput sa adun frustrari legat de problema in chestiunea cu varsta !

tataie zeu, lasa modestia...te tradeaza viteza si exuberanta cu care mananci seminte!..am fi incantati daca ne-ai impartasi din experienta ta de viata si din secretele tineretii vesnice! > :)

Share this post


Link to post
(greu cu limbile astea)

 

 

apoi sa le placa sa intre des

 

 

..si tu stii ca extazul repetat te intinereste, nu mai e nevoie de creme antirid!

 

 

da' ce ma luase transpiratiile cand v-ati facut ca plecati si ma lasati cu bordul sculat! :uff:

 

De ce draq nu pot sa nu observ niste lucruri ?

Incerc sa ma chinui sa inteleg care e perversul ? Eu sau voi.. :D

Indecentilor...

Share this post


Link to post
Obi> hocus-pocus-prelevatus, uite pedala, nu-i masina :D

Deci The Dark Side of the Force i-a facut sa vorbeasca... O sa vada ei!!!

@ expero: Habar n-ai! Niste banditi!

Share this post


Link to post

Doamne si ce banditi :) ) @obi-wan Am auzit de la Alezz ca ti-au facut faza cu pedala m-am cracanat de ras =)) abia astept sa ne vedem maine!!!!

Share this post


Link to post

Va voi lovi cu minia mea, calculata, ca nu vreu sa trec si eu de Partea Intunecata! Era si tirziu, pe la 1:00 noaptea, n-am avut timp sa-i snopesc pe toti, ca la 6:00 trebuia sa fiu la servici!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...