Jump to content
Sign in to follow this  
ovidiuc

Posesoare Matiz

Recommended Posts

Pai saptamana viitoare o sa fiu la Brasov...ca stiu ca sapt. asta a fost...da' m-am exprimat eu gresit... :D (am zis sapt. asta..cu sensul...urmatoarea intalnire...scuze :wink: )

Sala mea...hm..am mentionat eu ceva de sala..? :?:

Da' va primesc...sigur ca da ! Va pot invata si sa calariti daca vreti...cai adevarati, nu numai cai putere...hehe :P :oops:

Share this post


Link to post

pai ai cal? :?

Share this post


Link to post

Am avut o iapa...da' am vandut-o de curand ! O sa incerc sa atasez o poza..sau poate pun o poza cu iapa ca avatar..stai sa vad daca reusesc !

Share this post


Link to post

Mda..n-am program sa fac resize...ca asa sunt cam mari, si nu le pot atasa...mai tre' sa astept o zi doua..sa fac rost de program ... :roll:

Share this post


Link to post

N-ai Paint? hai ca merge ... te duci pe meniul Image: stretch/skew, bagi un procentaj mic la scalare, apoi mergi la Image: atributes, verifici dimensiunea in pixeli, eventual mai ajustezi din stretch/skew pina ajunge la max 122/122 pixeli si voila! ai avatar! ATENTIE! cind te apuci de modificat poza, da Save as ..., ca sa nu-ti strici imaginea originala ... sper ca n-am fost exagerat de didactic cu expunerea mea.

Share this post


Link to post

Hehe..merci mult..uite ca merge.. ! Merci mult de tot.!! Ea este Valentina..Faceti cunostinta cu fata mea.. :oops: Valyca lu' mama...

Share this post


Link to post

Splendida.Cum te-a lasat inima sa o vinzi?

Share this post


Link to post

Tu n-o sa-l vinzi pe Maty? chiar daca ti se va rupe inima ... asta-i viata!

 

Frumoasa iapa! unde ne-ai putea invita la niste cursuri de echitatie? prietena mea plinge de mult timp dupa asa ceva si cum de 8Martie m-am facut ca ploua (luam potcoave noi la Matiz), as vrea sa-i fac o surpriza ...

Share this post


Link to post

deci pina la tico/matiz mergi cu calu? :?

Share this post


Link to post

zic unii:

daca ai vindut iapa...acu' ai bani da mertan? :wink:

Share this post


Link to post

Pai...se poate discuta despre niste cursuri..eventual plimbari prin padure..pe camp..(dupa ce s-o aseza un pic in sa..sa aibe echilibru..hehe)..Chiar nitica performanta daca este in stare (echitatia e un sport fara varsta).

De vandut...am vandut-o pt. ca depasisem cumva nivelul ei..si aveam nevoie de un calut mai bun...da' tot ma doare inima dupa ea...oricum..ma duc mereu s-o vad (este tot in Bucuresti)

P.S :Misto faza cu potcoavele...hehe

Share this post


Link to post

Calaresc zilnic, Brusli..deci..cu Mertan /fara Mertan...tot caii raman pe primul loc pt. mine ! Vara stau si cate 8-9 ore la cai !

Share this post


Link to post

deci ai/n-ai sala de slabit?

Share this post


Link to post

N-am o sala a mea personala,inca..(e in plan ) Da' am lucrat cativa ani pe undeva...se poate aranja daca e..

Share this post


Link to post

Parca as pune si eu ceva muschi...care merge?

Share this post


Link to post
Flex...de ce te cheama Flex? LOL...ai ceva tangente cu culturismul??

 

HEHEHEHE! LOL masiv, Body! am o anumita parere despre chestia asta cu culturismul ... care este ...

 

Flex e o abreviere anagramata a numelui meu de botez si mai are si oaresice conotatii tehnice ...

 

HIHIHIHIHI! eu sa fac culturism ... my God!

Share this post


Link to post

No problemo, senorita!

Share this post


Link to post

stie careva cum imi pun si eu o sha pe tico? vreau sa vad cum e sa calaresti 50 cai deodata :) )

:D

Share this post


Link to post

Si de unde gasesti tu bici sa-i biciuiesti pe toti 50 deodata? :cadelnita:

Share this post


Link to post

la bici ii spune, mai nou, cablu de acceleratzie... :D

oricum sunte demult offtopic..

Share this post


Link to post

Si la scaun ii spune sha te pomenesti...of,of,of am imbatrinit, ma iau pushtii peste picior...

Share this post


Link to post

:o fftopic:

N-am o sala a mea personala,inca..(e in plan ) Da' am lucrat cativa ani pe undeva...se poate aranja daca e..

 

eu am avut ieri prima lectie de calarie si pot spune ca-mi place la nebunie.

 

in primul rand pt ca se desfasoara in aer liber - in aceasta perioada a anului - , solicita muschii fesieri, pulpele, gambele(aviz dnelor si dnsoarelor), te bronzezi si bineinteles caii sunt niste animale superbe(eu am nimerit o iapa cam naravasa dar da un plus de 'farmec ' lectiei :) )

 

so... BodyLove... ceva sfaturi? de cat timp practici?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...