Jump to content
Sign in to follow this  
Varga Francisco

Becuri auto tenta Blue

Recommended Posts

Pai daca sunt autorizate RAR politzaii n-au voie macar sa te intrebe ce-i cu ele. :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post

nu stiu daca sunt autorizate rar dar eu am luat Philips cred si le-am dat jos pentru ca nu-mi placeau cum bat(erau mult mai chioare pe ambele faze).cele originale lumineaza super fain, ce ai cu ele?eu am se cu proiectoare in bara standard si pot sa spun ca e lumina ca ziua in fata mea...

Share this post


Link to post
...dar eu am luat Philips cred si le-am dat jos pentru ca nu-mi placeau cum bat(erau mult mai chioare pe ambele faze).cele originale lumineaza super fain, ce ai cu ele?

 

...pai si "cele originale" tot Philips sunt... :scarpin:

Share this post


Link to post
Oare putem sa punem becuri H4; H3 etc. cu tenta Blue la Matiz. Nu ne fac probleme politaii ? Sunt autorizate RAR!!!

 

 

 

 

Sal.Ca fiind primul meu reply spun ca eu am luat amenda pentru becuri albastre dimineatza la 7:30 , chilotatu spune ,, Si ziua mergi cu ele aprinse '' :P .Deci alegerea si riscu tau.

Share this post


Link to post

mai eu mi-am pus blue xenon sunt multumit de ele si pana acu nu am avut probleme, si din cate stiu eu ai voie

Share this post


Link to post

Si eu mi-am pus blue xenon si sunt multumit de ele , numai ca becurile de pe pozitie tre sa le schimb ca sunt galbene :( are idee cineva ce becuri sunt?? ale de la pozitie

Share this post


Link to post

Mai bine luati-va becuri cu lumina cat mai alba...daca e xenon preferabil 4300 k . Lumina albastra oboseste ochiul mult mai repede.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...