Jump to content
Sign in to follow this  
cosminake

Mi-am Luat Tico Sh :)

Recommended Posts

Salut am achitionat recent un tico sx din 98... e ok masina sarind peste faptu ca a fost lovita pe toate partile, si reparata si vopsita de un chimpanzeu :rolleyes:

 

mi-am cumparat ceva piese pt ea: tamburi, saboti, placute, curea distributie, rola, curea alternator, ulei, flitru ulei, filtru aer etc ... in val de vreo 580 ron(magazin Alpaca)... urmeaza gume astept si aici o recomandare cu raport bun calitate/pret

 

acum nu gasesc urmatoarele lucruri :) capace jante tabla originale, dalea mici pe care scrie daewoo :) , fete de usi interior pe fata pt ca sunt gaurite(nu stiu sa zic modelu, si nu stiu daca se numesc fete de usi..) si polita portbagaj care lipsea de cand am luat-o ... stiti voi unde gasesc lucrurile astea?

 

multumesc anticipat :drinkers:

Edited by cosminake

Share this post


Link to post

Salut,

ce-ti trebuie tie(fete de usi,polita portbagaj) poti gasi si la magazine SH:Selgros Pantelimon,Rompetrol Colentina(Pod Europa),etc...

Share this post


Link to post

Incearca si la cel din zona Aviatorilor, dar ai grija ca o sa vorbesti cu un arabete si o sa iti dea niste preturi cam mari, acum depinde de tine daca stii sa negociezi.

tel 0724.967.766

Succes!

Share this post


Link to post

" urmeaza gume astept si aici o recomandare " am pe tico debica passio si sunt super multumit de ele. despre pret nu stiu ce sa zic pentru ca le aveam pe masina cand am luat-o

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...