Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

Pe linga oferta initiala cedez si drepturile pentru poza de la varlaam, din rau, in care imi dadea satori warn cu parul =)) ...aia e priceless...

Nah, sa te vad acum, colegu' Vijelie

Domnu, domnu' pentru poza aia trebuie sa-mi platesti in cont 16.66% din profitu matale, drept taxa pentru drepturile de autor. Ca e a mea. > :)

 

A, domnu' jake, vand eu drepturile mele de moderator in schimbul unui Matiz full echipat cu Servo, AC, GPL si bretele de ghiozdan. Facem targul? :D

 

Publicitate:

Fabricam capace de roti, mancatas !

Share this post


Link to post

Mai fratilor daca a mai fost p'aici, nu dati cu parul:

 

post-2385-1174416921_thumb.jpg

 

Fara cuvinte.

Share this post


Link to post

Uitati ceva gen...CCLpost-3694-1174480419_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Nu se supara ca doar alter-ego-ul lui e "bad_lolita". :D

Share this post


Link to post

http://www.daciaclub.ro/proiect-nemai-vazut-t69491.html

 

Ce trebuie facut la o dacie pentru sport extrem. =))

 

am si eu o dacie din 1980 (1300)si am o idee in cap,deci in primul rand o demontez pe toata sa ramana numai caroseria o dau peste cap si ma apuc la lonjeroana le intaresc cu teava si le si unesc sa nu se mai uneasca prin podul pedalier le mai intaresc colturile prin spate si prin fata(mai bine zis nu mai vreau sa oscileze mai deloc)dupaia am in cap un bady kit extrem o sa o latesc pe spate cu 60 cm pe spate si cam cu 45 pe fata,jenti si flanse o sa am nevoie de multe si cauciucuri pe spate 255 r 15 si 205 r15 pe fata,nu va mai avea luneta standard si va fii din doua bucati pt ca pe nijloc va fii un fel de priza de aer o taietura misto am vazut la un ferrari si am degand sa arunc un motor de bmw 2000cmc carburator cu 4 camere ca parca asa am vazut la un bmv si as putea reusi sal montes dar e cam greu la cutia de viteze,aerodinamica se va schimba nu va mai avea un bot drept si va fii ceva stil ferrari sau pontiac prizele de aer nu vor fii doar ca aspect unele vor fii racire frane altele vor ajuta la tinerea masini cat mai apasata pe sosea.E un plan de succes dar sa va vad parerea oricum proiectul va incepe in vara.

Share this post


Link to post

Eu zis sa ii uram bafta lui sumi_nos ... cine stie...poate iese vreo dacie cu motor cu reactie! :D

Share this post


Link to post

Atata sinceritate n-am vazut nici la elena udrea.post-1549-1174646010.gif

Pai sunt lesbian, asa ca trebuia sa am si un nume pe masura ;)

Share this post


Link to post

O zi obisnuita in Monaco ( oameni amarati ) :

post-3313-1174648787_thumb.jpg

post-3313-1174648795_thumb.jpg

post-3313-1174648803_thumb.jpg

post-3313-1174648814_thumb.jpg

post-3313-1174648822_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Amarati vai de capul lor!N-au dupa ce bea apa!

Share this post


Link to post

Si-o parcare "obisnuita" in Romania! As mai zice ca nu conteaza marca masinii, ci "marca" soferului!

post-1825-1174751982_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Semaforul de la Mall Timisoara cum vi din Militari catre Dr. Taberei :

- a se observa ca exista semafor intermitent pentru dreapta ( care era pe verde intermitent dar poza l-a prins strins )

- deasemenea exista alt semafor tot, pt dreapta care arata dreapta= rosu.

 

--- probabil ca la un mom dat cand au lucrat la semafor au pus sticla ce acopera becul in pozitie anapoda --- romania = o tara ce nu te plictiseste

post-3313-1174895773_thumb.jpg

Share this post


Link to post

De pe 26 martie, a intrat in aplicare un nou plan de circulatie in sens unic pe o serie de strazi din centrul Iasului. Stirea a aparut in toata presa locala, dar iata ce i-a copt mintea unui soferas care s-a gandit sa-si expuna convingerile pe forumul cotidianului Ziarul de Iasi (sursa fotografiei):

Cine i-o dat permisu' lu' asta, sa i-l ia inapoi! :P

post-1825-1174948175_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Romania - Germania (1 - 0)

 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...