Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

Pot sa apelez la ei sa-mi "distrug" vecina de la 3 ? :) )

post-79-1174310093_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Se poate contribui cu 300 RON la fondul forumului lunar timp de 1 an in urmatoarele conditii:

 

1. Mi se sterge warnul cu scuze ;

2. Post de moderator sa impart si eu warn-uri si ban-uri in stinga si in dreapt dupa pofta inimii .

Share this post


Link to post

Oau, la noi posturile astea sunt muuuult mai scumpe...

Share this post


Link to post

Conditiile nu sunt acceptate nici pentru 1000RON pe luna.

Share this post


Link to post

Parca ziceai ca nu mai dai pe aici... Daca vrei, cotizezi, daca nu, nu. Ce urmaresti de fapt?

Share this post


Link to post

Mr Jake, aici cotizeaza cine vrea, cand vrea si daca vrea.

Daca vrei sa faci parte din club ok, daca nu ,nu.

 

Iar despre postura de moderator...doar atat ceri ?sigur nu vrei mai mult ? :osanale:

Share this post


Link to post

Na uite ca am mai dat pe aici sa vad daca mi-a fost sters contul. Si daca tot n-a fost sters am pus o intrebare nevinovata ... Merit warn pentru asta, nu-i asa ? 80 % ?

Share this post


Link to post

:scarpin: Supralicitez!!!! Ofer 301 RON pt aceleasi conditii =))

Share this post


Link to post

Eu pun si Loganul din semnatura! Fara numar, fara numar...

Share this post


Link to post

Oferta mea e mai valoroasa, fara Logan :P

Share this post


Link to post

Ah daca aveam io frâiele...aveai contul sters deja :P

 

Simt muuult misto aici si muuulta frustrare.

Share this post


Link to post

Ofer si frustrarea mea, peste oferta Dlui Vijelie, cu Loganul =))

Share this post


Link to post
Se poate contribui cu 300 RON la fondul forumului lunar timp de 1 an in urmatoarele conditii:

1. Mi se sterge warnul cu scuze ;

2. Post de moderator sa impart si eu warn-uri si ban-uri in stinga si in dreapt dupa pofta inimii .

 

Jake! Felicitari taica ai revenit. Amice eu zic sa te uiti bine in oglinda retrovizoare sa vezi cel putin 3 admini care-ti fac cadouri si fara 300 RON. Doar sa le dai ocazia. Si ca esti nou, nu te uita la Satori ca este mic la stat, aprig isi misca degetul pe optiunea lui de admin - WARN. Cum vrei, sa nu zici ca nu stiai macar de la mine.

Despre scuze, sa stii ca nici Baiazid nu le vazu de la Mircea si totusi muri cu zambetul pe buze, acoperit de gloria imperiului. Cred ca se va repeta istoria si in cazul tau, doar daca nu-l stresezi prea tare sa-ti strice zambetul b-( (la figurat fireste) =))

 

PS Ma votezi cum te-am rugat? Hai pana nu ajungi moderator sa-mi dai si mie WARN. :mda:

Share this post


Link to post
Mr Jake, aici cotizeaza cine vrea, cand vrea si daca vrea.

Daca vrei sa faci parte din club ok, daca nu ,nu.

In + de asta... iti faci cumva curaj sa pleci? Ca parca asa ziceai mai de dimineata... :spumelagura:

Share this post


Link to post

Up! Pun si rucsacul de la Dacia... E ca nou daca il speli bine, mancatz-ash!

Share this post


Link to post

La circul pe care-l faci pentru un warn = avertisment, meriti mai mult. Te faci ca nu observi ca acest forum este in forma pe care ai vazut-o si datorita unui oarecare Mircea. Altfel, era plin de postari ca ale tale si de topice multiple.

Share this post


Link to post

Pe linga oferta initiala cedez si drepturile pentru poza de la varlaam, din rau, in care imi dadea satori warn cu parul =)) ...aia e priceless...

 

 

Nah, sa te vad acum, colegu' Vijelie

Share this post


Link to post

Dom'le, ma predau... Desi nu pot spune ca modestia ma caracterizeaza, ma predau si recunosc astfel ca, uneori, un Logan valoreaza mai putin decat o poza.

PS: Da' moderator part-time (2-3 ore, nu mai mult), noaptea, cand nu e "audienta" mare, nu se poate? Pun si un cric de Logan la oferta! :D

Share this post


Link to post

Cedez o parte din timpul meu de moderare, castigat cinstit, pt perioada 24.00-05.00, colegului Vijelie :D

Edited by Sebian

Share this post


Link to post

Lasa vrajeala cu "cinstit", zi mai bine ca ai pus ochiul pe cric! :)

Share this post


Link to post

:scarpin: cum ti-ai dat seama?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...