Jump to content
Sign in to follow this  
DGT

Leganza Mea

Recommended Posts

 

Cumparata anul trecut de la un proprietar ce nu a schimbat NIMIC in 8 ani !

Acum arata ASA!Ce nu se vede:schimbat toata suspensia masinii+distributia.

Share this post


Link to post
ce nu a schimbat NIMIC in 8 ani !

 

"Nimicu" ala cu majuscule include si uleiul, filtrele (aer, ulei, benzina) si bujiile ? > :)

 

In alta ordine de idei, n-o mai vinzi ? daca nu, :lavolan: mult si bine fara evenimente...

Culoarea alba este anul asta la moda, cica. (Io nu ma omor dupa ea, dar daca ti-ti place, :drinkers:

Share this post


Link to post

Eleganta, daca ii faceai ceva pe exterior, ii strica linia. Altfel, daca-l intrebi, iti spune ovi_jer ce si cand trebuie sa-i mai inlocuiesti, sa te duca multumit.

Share this post


Link to post

Faina masina, jantele ii stau f bine, dar de ce are masina ta doua antene?

Share this post


Link to post

Eleganta, spatioasa... intr-adevar "nava amiral". O masina superba, pe care o vad la intalniri in Craiova!

Share this post


Link to post

Arata bine. Dar plange dupa jante mai mari :)

Share this post


Link to post

Cine sa plinga?Proprietatul din cauza consumului dupa ce pune roti mai mari ?

Share this post


Link to post

Foarte corect,imi strica 10% in oras si 7,5%in afara?Iar despre consumabile Bel Ze-But ,daca esti un om care iubesti masina plangeai ce am gasit pe ea!Filtrul de polen nu trecea aerul nici de la compresor prin el,lemne bagate la bara stabilizatoare sa nu faca zgomot,bujiile aproape nu mai aveau electrod,role intinzatoare blocate,etc!Pretul de achizitie promotional:5000euro!

Share this post


Link to post

O masina superba, foarte eleganta, si foarte bine intretinuta. Aaaaa, si mai are un accesoriu de exceptie, un termos argintiu, plin cu cafea calda, foarte util la intalnirile din Craiova. Sa le stapanesti sanatos, si masina si termosul :) !

Share this post


Link to post
Foarte corect,imi strica 10% in oras si 7,5%in afara?Iar despre consumabile Bel Ze-But ,daca esti un om care iubesti masina plangeai ce am gasit pe ea!Filtrul de polen nu trecea aerul nici de la compresor prin el,lemne bagate la bara stabilizatoare sa nu faca zgomot,bujiile aproape nu mai aveau electrod,role intinzatoare blocate,etc!Pretul de achizitie promotional:5000euro!

Sper ca n-avea si uleiul aceeasi varsta.

Edited by andreib

Share this post


Link to post

Decat jante de bicicleta mai bine unele frumoase si de ce nu mai rezistente. Oricum cresterea este infima!

Nu ma refeream neaparat la jantele de aici.

Share this post


Link to post

In primul rand nu stiu daca la drumurile noastre sunt mai rezistente jantele de aliaj fata de cele de tabla :scarpin: ...! Oricum cele de pe masina lui @tiboasca sunt foarte frumoase, dupa parerea mea!

In al doilea rand, cresterea consumului de carburant data de niste jante mai mari in dimensiuni decat cele montate de fabricant nu e chiar infima!

Edited by Emil Popescu

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...