Jump to content
Sign in to follow this  
george.bita

Janta Tabla Matiz

Recommended Posts

Are cineva idee unde gasesc in Bucuresti o janta de tabla argintie la cel mai mic pret? Fara sh-uri.

Share this post


Link to post

Acu' ceva vreme, erau la Radacini Gara de Nord, cu 500.000 lei. De curind, am intrat pe acolo, am vazut jantele, dar nu m-am uitat si la pret.

Share this post


Link to post

Merg fara rezerva si n-am janta. Cauciuc am comandat, 155/70/R13 nu ar fi problema pt janta normala de Matiz, nu?

Share this post


Link to post

Nu e, doar ca e cu vreo 7 mm mai inalta!

Share this post


Link to post

Problema e ca am intrebat la service la Autozone si mi-au zis ca e in jur de 90ron o janta. In caz ca nu gasesc mai ieftina iau asa dar sunt convins ca poate fi si mai ieftina. O sa incerc la Gara de Nord. Mersi.

 

Problema e ca am intrebat la service la Autozone si mi-au zis ca e in jur de 90ron o janta. In caz ca nu gasesc mai ieftina iau asa dar sunt convins ca poate fi si mai ieftina. O sa incerc la Gara de Nord. Mersi.

 

Pardon! Am intrebat la Autosoft-Fundeni.

 

Tocmai am vorbit la Radacini si mi-au spus ca ma costa 68ron o janta de tabla argintie. Nu aveau pe stoc decat la Gara de Nord.

Share this post


Link to post

Am eu janta nou nouta cu cauciuc la fel Matador MP12 numai ca e pe 165/70-13 si e neagra janta , 150 RON cu totul...daca vrei da-mi un PM , sau pe messenger ID : madmvp

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...