Jump to content
Sign in to follow this  
rarej33

Lanos-ul Meu

Recommended Posts

este din 98, 83cp, motor 1.5, cutie manuala 5+1 trepte

modificari facute, sau ce sunt in plan pentru vara :)

am scos resonatorul, acuma face mai mult zgomot, parca si trage un pic mai bine... :) urmand sa pun un filtru sport conic in aripa dreapta

am schimbat casetofonul cu un cd-player jvc, schimbat boxe fata cu unele magnat, pe spate am ovale jbl cuplate la o statie mac audio 4100 parca, impreuna cu un tub tot jbl de 250w

in plan pt vara mai sunt niste roti pe 15` cu caucioace de vara si eventual o suspensie sport

o sa incerc sa fac niste poze mai calumea, numa sa prind o zi cu soare sa o spal

astept idei, sugestii, impresii etc :)

post-2203-1172829618_thumb.jpgpost-2203-1172829586_thumb.jpgpost-2203-1172829511_thumb.jpgpost-2203-1172829641_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Frumoasa :thumbl: .Sa o stapanesti sanatos! Imi place mult culoarea si faptul ca nu vezi prea multe Lanosuri pe sosele! Din '98 doar 51k km are? Sau n-am observat eu bine? Bafta in continuare cu planurile de modificare! :) >-

Share this post


Link to post

da, are km putini ca pana acum un an a fost folosita doar pentru concedii, si alea predominant in afara tarii...deci doar o data sau de 2 ori pe an... este in tare f buna pt cat de veche e :)

stie cineva cumva ce arcuri s-ar potrivi...clar nu vreau sa se ridice, sa o coboare 1-2 inch ar fi ok sa zic, perfect ar fi daca s-ar putea sa ramana cum e doar sa fie mai tare suspensia...primu pas as zice ca sunt amortizoare pe gaz, dar si niste arcuri mai tari parca ar trebui :-?

 

 

Foloseste te rog majuscula la inceput de fraza/propozitie.

Edited by Mircea

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...