Jump to content
Sign in to follow this  
azzureus

Chevrolet Kalos

Recommended Posts

In primul rind va salut pe toti, fiind primul meu post pe acest forum. Am intrat in familia daewoistilor (ma rog, a chevroletistilor) cu un Kalos de 1.4, din 2004. Acum ma chinui cu actele, RAR, toate prostiile alea, dar sper ca pe saptamina viitoare sa fiu "propritar" cu acte in regula...

Poze, vor fi, sper saptamina viitoare, cind o sa am un pic de timp liber.

Share this post


Link to post

Pai pana pui tu poze zi cat ai dat pe el, cati km, ce dotari eventual ce culoare

Share this post


Link to post

Io m-am enervat si nu-ti urez nimic pana nu vii cu pozeeeeeeeeeeeee !!!

Si sa nu te pui dreq sa spui ca n-ai camera digitala sau alta gluma ca NU TE CREDEM ! :D .

Pana una-alta, bine ai venit pe forum !

Share this post


Link to post

In urma amenintarilor primite pe acest topic, revin cu poze si detalii... :)

 

Chevrolet Kalos Sedan, motor 1400 cmc, 27.000 km, an fabricatie 2004, albastru metalizat, aer conditionat, geamuri electrice fata, inchidere centralizata, volan si scaun sofer reglabil, airbag sofer, deschidere portbagaj si rezervor din interior, audio Blaupunkt, cauciucuri vara + 2 de iarna, scut motor din otel.

 

Am dat pe ea 6400 de euro. Ca si concluzii dupa citeva zile de condus, sint multumit de masina, toate functioneaza pe ea, nu are greierasi. Singurele minusuri sunt suspensia prea moale (masina se balanseaza ca o barca si asta nu e bine nici in curbe, nici cind trec in viteza peste hopuri si dau cu botul de pamint), si spatele prea inalt (care imi maninca nervii la parcare, ca nu imi dau seama unde se termina masina).

post-6644-1172658715_thumb.jpg

post-6644-1172658728_thumb.jpg

post-6644-1172658736_thumb.jpg

post-6644-1172658743_thumb.jpg

post-6644-1172658748_thumb.jpg

post-6644-1172658755_thumb.jpg

post-6644-1172658761_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Nais. Uitasem ce culoare are masina mea sub stratul de jeg :) )

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...