Jump to content
Sign in to follow this  
Castravete

SPONSORIZARE

Ce produse v-ar interesa sa se dea moka'  

27 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Astazi am o intrevedere cu BOSSul Chimoparului si am nevoie de niste date exacte , pe care din pacate nu am timp sa le obtin singurel si acum : date tehnice referitoare la lichidul de frana destinat tuturor modelelor daewoo sau chevrolet , datele tehnice ale antigelului folosit , si presupun ca la solutiile de spalat geamuri ( iarna/vara ) nu se poate pune problema de asa ceva - ma refer la specificatii

Orice informatie este bine venita , asta daca cu siguranta va intereseaza. Ceea ce va pot spune cu siguranta , si garantez , este ca produsele sunt de buna calitate .. si nu imi bat gura aiurea , sau bravez inutil.

Vreau sa pot aduce la intalniri , diverse produse chimopar pentru masini ..

Iar din partea forumului , presupun ca un simplu banner cu link ar fi mai mult decat suficient.. oricum pe tema asta vbim apoi si vbim daca e si diseara , astept cu nerabdare datele tehnice ..

Share this post


Link to post

si noi nu avem voie sa stim mai exact despre ce e vorba?.... sau e secret?... :oops:

Share this post


Link to post

nu e nimic secret .. ..

mdeci pe baza statisticilor siteului .. am vorbit cu Bossul , sa ne sponsorizeze .. in seara asta stabilim ce si cum si in ce fel .. si aporturile ambelor parti ..

Share this post


Link to post

Eu zic pas... Nu fac teste, no offense...

Share this post


Link to post

Biensur , avem participari la expozitii in toata tara .. si cand o sa mai fie una pe acolo , ne cuplam cumva.

Ultima expozitie de profil s'a tinut la Bacau ( destul de aproape de tine ) si am auzit ca o sa mai fie la Piatra Neamt putin mai incolo , asa ca daca e sa se aranjeze cumva , se vor putea distribui "cadouri" si in zona respectiva !

Share this post


Link to post
Eu zic pas... Nu fac teste, no offense...

 

 

Ce TESTE mey ? ca aici nu e vba de teste ! e vorba de sponsorizare. Produsele sunt super testate inainte sa iasa pe piata oricum ! ... :|

Share this post


Link to post

La lichid de spalat parbrizul ma bag.

Share this post


Link to post

Tot lichid de spalat parbrizul ...

Share this post


Link to post

:-D

io vreau zeama de pambriz!!!

Share this post


Link to post

Toata lumea vrea zama de parbriz. Asta se consuma. Antigelul si lichidul de frana nu prea sunt consumabile. Merg zeci de mii de km si sunt si bataie de cap sa le schimbi.

Share this post


Link to post
Toata lumea vrea zama de parbriz. Asta se consuma. Antigelul si lichidul de frana nu prea sunt consumabile. Merg zeci de mii de km si sunt si bataie de cap sa le schimbi.

 

Mai ales antigelul !!!.... :?:

 

Da' tzuica nu face Chimoparul asta !?!?

Share this post


Link to post

face un surogat al tuicii. .. alcoooool d'ala rafinat de nu stiu de care .. :D

:heavydrinker:

Share this post


Link to post

:o fftopic: Intr-o galeata de 10 litri cu apa se pun 2 pastile maron (sunt mari cat moneda de 500 lei) si se agita foarte bine...Iese o tzuica, mama-mama! Partea proasta este ca trebuie s-o bei cam intr-o ora, ca pe urma ii scade taria!

Share this post


Link to post
face un surogat al tuicii. .. alcoooool d'ala rafinat  de nu stiu de care .. :D

:heavydrinker:

 

..METILIC NU !?!?!?!?......

Share this post


Link to post

Lasa-ma cu mitilicu'... sa nu mai aud! :)

Liquidus parbriziensis - votat!

Share this post


Link to post
Iar din partea forumului , presupun ca un simplu banner cu link ar fi mai mult decat suficient.. oricum pe tema asta vbim apoi  si vbim daca e si diseara , astept cu nerabdare datele tehnice ..

 

Pai vezi intai cum e cu banneru'... vorbeste cu Vaxxi.

Lichid parbriz votez...

Share this post


Link to post

zamlik de jeam... care sa curetze si zapada..eventual...

Share this post


Link to post

Kalos:

Agent racire pe baza de etilenglicol

Lichid de frana: DOT 3 sau DOT 4 (asa scrie)

 

Asta voiai, nu?

 

Votat lichid de parbriz.

Share this post


Link to post

N-AM INTELES NIMIK !!!

 

Parbrizol sa fie! :lol:

Share this post


Link to post

Mdeci vad ca pollul inclina spre mucificator de parbriz .. atunci d'asta sa fie pentru inceput ! , sondajul il mai las o leaca sa vedem ce si cum

Acum urmeaza sa vedem ce cantitate ! :)

Enjoy

Share this post


Link to post

:o fftopic: Doamne, tare zapaciti mai sunteti! Iata ce-a ajuns bietul lichid de spalat parbrizul:

OvidiuC si Flex : Lichid de spalat parbrizul

Strumfuadi : Zeama de pambriz

Zmeu : Zama de parbriz

Zalmoxis : TZUICA !!!

Claz : Liquidus parbriziensis

Sprite : Lichid parbriz

Danuzz : Zamlik de jeam

Satori : Lichid de parbriz

NFS : Parbrizol

Castravete : Mucificator de parbriz

Share this post


Link to post

...da, dar trebuie apreciat ca nu exista nici o repetitie in denumiri! :lol:

Share this post


Link to post
Mdeci vad ca pollul inclina spre mucificator de parbriz .. atunci d'asta sa fie pentru inceput ! , sondajul il mai las o leaca sa vedem ce si cum  

Acum urmeaza sa vedem ce cantitate ! :)  

Enjoy

 

 

Cred ca pentru toamna asta ne ajung ne-ar ajunge un hectolitru...kiar un kilolitru daca stau sa ma gandesc bine!!....

Share this post


Link to post

lichid de geam transparent fata

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...