Jump to content
Sign in to follow this  
NYD

Ce Sa Aleg...!

Recommended Posts

Daca ar fii, acum mi-as lua un lacetti...cu motor de 1,6 si ceva dotari... :X

De kalos sunt foarte multumit...nici o problema pana acum, consumul este de 10% in oras si 7...7,5 in afara(unde merg cu viteze pana la...150 km\h). Recomand kalos/aveo, din toate punctele de vedere. Este (dupa mine) cea mai OK masina calitate/dotari/pret.

Share this post


Link to post

buna

"ce sa aleg..." e si problema mea.

sunt indecisa intre un Matiz cu 7500 euro sau un Spark cu 7200 euro.

poate cineva sa-mi spuna si mie, o necunoscatoare in materie auto, care e varianta cea mai buna, avand in vedere ca masina o iau cu credit si ca o voi folosi doar in oras.

 

mersi

Share this post


Link to post

E mai ieftin Sparkul?

Poti sa spui exact versiunile?

Share this post


Link to post

Poate ca e pret CIP la Spark...

Share this post


Link to post

Salutare.

Si eu am nevoie de un sfat in privinta alegerii unei masini de ~10.000 cip (~12.300 DDP)

ar fi Hyundai Accent diesel (+design nou, dotari suficiente,revizii relativ ieftine din cate am citit, - pret de revanzare(cred), am inteles ca se cam asteapta dupa piese daca e sa cada ceva)

Opel Astra Clasic diesel (+un pret de revanzare mai mare decat hyundai;-nu stiu cum e cu reviziile, design cam invechit)

New Opel Corsa (la banii astia am inteles ca nu are aer conditionat)

 

Si daca se poate sa-mi spuneti care are tinuta de drum mai buna(n-am mers decat cu un opel astra caravan si am fost multumit de suspentii , dar as vrea sa stiu cum stau si celelalte masini, daca sunt sau nu rigide)

Edited by gxg

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...