Jump to content
Sign in to follow this  
ediblue

Bara spate fisurata in garantie

Recommended Posts

Asa este, daca nu ai eveniment la Casco iti scade rata...dar nu cu mult...am impresia ca nu mai mult de 20 de euro.

In plus daca vreau la anul pot sa schimb societatea de asigurari si sa imi reevaluez masina, adica nu mai e noua si as putea avea oricum o rata mai mica...

Altceva e ca deja mi-am folosit Casco, pentru ca un destept mi-a atins usor o portiera in parcare...deci nu ma tem de Casco :lol:

Share this post


Link to post
Asa este, daca nu ai eveniment la Casco iti scade rata...dar nu cu mult...am impresia ca nu mai mult de 20 de euro.

In plus daca vreau la anul pot sa schimb societatea de asigurari si sa imi reevaluez masina, adica nu mai e noua si as putea avea oricum  o rata mai mica...

Altceva e ca deja mi-am folosit Casco, pentru ca un destept mi-a atins usor o portiera in parcare...deci nu ma tem de Casco   :lol:

Daca ai eveniment nu mai scade polita Casco cu 10%. O bara de Tico costa 1.2 mil presupun ca pe aici se invirte si cea de Matiz.

Da nu poti sa o lasi asa? E atit de enervanta fisura aia?

Share this post


Link to post

Exact cum am zis si eu 10% din polita e fix 20 de euro. Pe an!!!!!! asta chiar nu ma afecteaza, dar asa cum am zis pot sa schimb societatea de asigurari si oricum prima anuala va fi mai mica!

Bara pot sa o lasa asa, dar nu vreau...pentru ca se aduna!

Share this post


Link to post

Astazi am avut in cele din urma confruntarea cu reprezentatntul Daewoo, care nu a reusit sa imi demonstreze "ca eu as fi lovit-o" si nici nu a aprobat ca sa imi fie inlocuita...

Am cerut sa vorbesc cu un superior de-al lui si lupta continua. Am vorbit la un birou de reclamatii de la ei, am cerut sa fie verificati si ei la randul lor si se pare ca voi primi un raspuns abia lunea urmatoare...daca nu sunt hotarat sa bat un drum pana la Craiova unde sa ma cert fata in fata cu ei

Share this post


Link to post

Eu chiar nu inteleg de ce nu suni tu intre timp la OPC... vor face ei toata umblatura asta in locul tau... si crede-ma.. mult mai repede si cu succes! Eu mi-am rezolvat foarte multe probleme cu ei.

Share this post


Link to post

Cum s-a rezolvat pana la urma aceasta situatie? :)

Share this post


Link to post

Pana la urma am primit aprobarea lor si pot sa schimb bara in garantie

Share this post


Link to post

Bravo! daca ai rezolvat problema asta se inchide.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...