Jump to content
Sign in to follow this  
uskt2005

Unde Se Gasesc Proiectoare Cielo?

Recommended Posts

Asa cum suna si titlul topicului , as vrea sa stiu unde gasesc proiectoare clare cielo

Share this post


Link to post

la un magazin de pe la muncii

la 50 de metri de la iesirea din pasaj, cum intri dinspre baba novac.

succes :)

Edited by bsk

Share this post


Link to post

Merci :osanale:

 

Ai idee si ce pret au?

Share this post


Link to post

Mad max stii cumva vre-un magazin online de unde pot lua proiectoare clare, pt ca nu ajung prea curand in bucuresti, sau imi poti lua tu 2 si mi le trimiti colet ramburs? Merci :osanale:

Share this post


Link to post

As vrea si eu!Dar nici macar nu stiu cum sa ajung in locatia asta!!

Share this post


Link to post

Pana la urma si-a cumparat cineva ? Am vazut la rxm si ma bate gandul si pe mine... dar nu vad o parere ceva despre ele ( se sparg foarte usor? ) .

Share this post


Link to post

Si pe mine ma batea gandul o vreme sa imi iau dupa ce am luat farurile de la ei dar am inteles de la cineva cred ca tot de pe forum de aici ca nu mai au pe stoc.

Share this post


Link to post

Oare trebuie sa scriu pe toate topicurile ca sunt de tot rahatul aceste proiectoare si faruri dpvd al sticlei cu care sunt echipate ?

Trebuie sa spun pe fiecare topic ca am schimbat 3 seturi de faruri si 2 de proiectoare?

 

Singurul lucru bun care il pot spune despre aceste produse este acela ca dau o lumina mult mai buna decat cele stock.

Si ar mai fi unul... La pretul care il au pot fi bagate la consumabile si sa se schimbe cam la 10.000 de km, sau mai repede in conditii grele de exploatare > :)

 

Acum, fiecare face ce vrea cu banii lui, eu unu nu mai pun never-ever-ever asemenea faruri si proiectoare pe masina

Edited by uskt2005

Share this post


Link to post

Sorry usk2005, eu stiam despre faruri ca ai avut probleme dar de proiectoare nu am citit. Multumesc azi vroiam sa dau comanda NU mai dau.

Share this post


Link to post
Sorry usk2005, eu stiam despre faruri ca ai avut probleme dar de proiectoare nu am citit. Multumesc azi vroiam sa dau comanda NU mai dau.

 

Salut, si eu stiam tot de faruri, de proiectoare nu am auzit nimic, am sunat azi la RXM dar nu mai au pe stock, eu chiar vreau sa imi pun, si cred ca imi sunt foarte folositoare avand in vedere ca vreau sa pun un kit xenon H3 pe ele. Clar sticla cu dispersie nu e mai buna in cazul asta, si la pretul de 55 lei bucata(proiector) eu zic ca merita. :)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...