Jump to content
Sign in to follow this  
s3bby2000

Am O Idee...

Recommended Posts

Ce a-ti zice daca ne-am face un post de radio intitulat "DaewooClubRadio" sau cum vreti voi pe care sa-l ascultam cand surfam pe net sau avem treaba pe la calculator?

Share this post


Link to post

Adica un post de radio online? Bun. De unde banda si muzica si alte asemenea? Se 'livreaza' si manele? :D

Share this post


Link to post

Eu vreau post de televizune.

Si un ziar.

 

Si o dansatoare la bara.

Share this post


Link to post

Pe manele?

 

S3bby, intrebarile mele raman! :) )

Share this post


Link to post

Ce muzica decideti voi.Faceti un sondaj intre admini, ca sa fie toata lumea fericita

Share this post


Link to post

Si de unde banda? Si cine face pe DJ-ul?

Eu nu prea vad utilitatea chestiei... dar du-ti ideea pana la capat.

Share this post


Link to post

Pe manele, pe ce altceva?

 

Cine bate la fereastra mea, ta-da? O gagica cu politiaaaa... ta-na. Bine ca am detector-bla-bla.

Share this post


Link to post

Si eu as vrea ce ai zis tu Zmeule dar alea sunt mai greu de realizat :) )

Share this post


Link to post

Hmmm... nu ar fi rea o moldoveanca focoasa dansand la bara pe Dau cu sabia dau cu paru' (sau faru'... ca inca nu-s lamurit care dintre ele).

Share this post


Link to post

Mie imi plac ardelenecele. Moldovencele imi aduc aminte de Andreea Marin.

Share this post


Link to post

Din partea mea Dj poate sa fie oricine se pricepe.Banda,nu cred ca moare cineva din 700 Mega din memoria calculatorului de acasa,sau cat ar ocupa melodiile respective.Ai putea face dedicatii de ziua vreunui membru,etc.Eu imi pun hardul la bataie pentru asa ceva.

 

Dar cine a zis neaparat ca trebuiesc manele?Am zis eu sa bagam manele sau alt gen de muzica?Va decideti.

Share this post


Link to post

Banda inseamna altceva :) ) Emiti pe internet, corect? Iti trebuie o legatura de internet pentru asta, corect? La aceasta ma refeream.

 

Zmeule, ai imbatranit. Ardelencele sunt bune doar sa faci casa cu ele :) ) Ceva ganduri ascunse? :) )

Share this post


Link to post

Nu, dar m-am plictisit de moldovence. O mica variatie nu strica.

 

Sa inteleg ca Ana lu' Manole era ardeleanca?

Share this post


Link to post

Eu de unde sa stiu? E posibil. Fiecare cu caramida lui.

Share this post


Link to post

Pai pe internet emiti.Din cate am inteles ,ca sa emiti pe internet primul pas e sa afli ce fel de ip ai:real sau de retea(parca).Daca ai real emiti pe tot internetul iar din celalalt tip emiti doar in reteaua ta.Trebuie sa ma interesez ce ip am dar cred ca e de retea,daca nu tot eu ma ofer :D

Share this post


Link to post

Pai atunci inseamna ca o ardeleanca buna e o ardeleanca grasa. Si cu toate astea grasa e din Cotnari si e buna. :-?

Edited by Zmeul cel rau

Share this post


Link to post

Ma ofer sa fiu DJ :) >- Am R&B frumos, hip-hop nu de ala puturos, niste rock soft... si destula muzica buna... vreo 17 Gb nu-i mult dar oricum, merge pt inceput.

Strigati-ma daca va hotarati :P

Share this post


Link to post

Uite un om cu atitudine.Poate vom mai avea si alti candidati,dar pana atunci ai tot sprijinul meu. :) >- Parca si aud "Dj Steffyx is live on DaewooClubRadio".Eu mai intru peste vreo 2-3 ore.Pana atunci mai dati-va cu parerea

Edited by s3bby2000

Share this post


Link to post

Fiecare cu durerea lui. Mai bine ii trimitem o scrisoare lui Mos Nicolae sa ne puna in cizmulite cate un post de radio, o dansatoare, o bara si niste grase ardelenece sau de cotnari.

Revenind la subiect, se poate concretiza asa ceva? Ideea nu e rea, insa cat e de serioasa?

Share this post


Link to post

Imi pare rau, eu nu port cizme, imi fac picioarele butucanoase. Numai cand merg la peste port asa ceva.

Share this post


Link to post

Una peste alta solutiile tehnice exista, doar sa aiba cine sa se ocupe. Banda o pot furniza eu, de fapt locul meu de munca, de fapt firma la care lucrez.

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

@ zmeulean: Atunci tu ramai cu ardeleanca grasa, ca v-ati potrivi =))

Edited by Sebian

Share this post


Link to post
Revenind la subiect, se poate concretiza asa ceva? Ideea nu e rea, insa cat e de serioasa?

 

Si mie mi se pare ideea buna, mai ales daca se pot face si dedicatii.

Share this post


Link to post

Mdeah, parca si aud: "Da mai tare, da mai tare/ Sa s-auza-n difuzoare/ C-are clubu' manele tare/ Da logani imi este mila/ C-are fete de sterila"...

Share this post


Link to post

Pentru Tommy, si glumele sale simpatice: fara numar, fara numar, fara numar... :banana:

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...