Jump to content
Sign in to follow this  
Cocolino

Suporti Numere

Recommended Posts

Vreau sa schimb numerele provizorii si nu pot se desfac suportul numerelor. Suportul are doua clame dedesubt care se pot deplasa stanga-dreapta 2 3 cm. Am inteles ca se actioneaza asupra acestora si ies numerele. Pe unde, nu stiu ca am incercat tot ce se putea si nu am reusit. Poate imi dati o solutie inainte sa rup suportii.

Share this post


Link to post

Trage cu încredere în jos de "clame", eventual foloseşte o surubelniţă dreaptă. Şi, până la urmă, dacă îi rupi, îţi iei de aici unii personalizaţi. Doar eşti membru al acestui forum, nu contează că ai Dacie.

Share this post


Link to post
Trage cu încredere în jos de "clame", eventual foloseşte o surubelniţă dreaptă. Şi, până la urmă, dacă îi rupi, îţi iei de aici unii personalizaţi. Doar eşti membru al acestui forum, nu contează că ai Dacie.

 

Dacia e prima masina. Mai nou am un Matiz (de cca.3 saptamani) - de fapt e al sotiei.

 

Invers fata de cum am facut eu aici: http://www.daewooclub.ro/forum/index.php?s...st&p=165534 Numarul se lasa in jos dupa culisarea celor 2 cleme, apoi il tragi usor din partea de sus.

 

 

Dupa explicatii pare destul de clar. Sa vedem cum stam cu practica.

 

A mers foarte usor. Se schmba f. repede daca stii smechereia, altfel tragi de ele pana le rupi. Multumesc pt. sfaturi

Share this post


Link to post

Păi ce să zic? Cu sau fără suporţi personalizaţi, Welcome in the club! Şi spor la schimbat numerele!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...