Jump to content
Sign in to follow this  
silviuratiu

Vand Patru Jante De Otel Pt. Cielo

Recommended Posts

Vand patru jante de otel argintii originale de Cielo pe 14.

 

Doua dintre jante nu au fost folosite niciodata iar celelalte doua sunt in stare f. buna.

 

Pret fix 200 Ron toate patru.

 

Mai am trei jante cu acelesi dimensiuni ( 5,5 J - R 14 - ET 49 - 4x100) negre de la un Opel tot in stare f.buna

 

Pret 30 Ron bucata

Share this post


Link to post

Se pot lua numai doua jante? Daca da, din care categorie?

Share this post


Link to post
Se pot lua numai doua jante? Daca da, din care categorie?

 

 

Jantele negre se pot vinde si la bucata.

Share this post


Link to post

Poti sa pui o poza cu ele? Sigur merg la Cielo pe 14"?

 

Vreau sa incalt niste cauciucuri de iarna pe ele.

Share this post


Link to post

Mi-am luat. Multumesc.

Edited by Moshu

Share this post


Link to post

Cele patru jante argintii s-au dus la Cluj. (Sa le stapanesti sanatos Vali, sper ca esti multumit.)

 

Au mai ramas cele trei negre la 30 Ron bucata sau 75 Ron toate trei.

Share this post


Link to post

In principiu as cumpara eu jantele de Opel.Este exact ce-mi trebuie.Problema este cum ajung de la Bucuresti la Brasov.Cum l-ai trimis pe celelalte la Cluj ?

Share this post


Link to post

Neaparat un prieten binevoitor ( care sa le plateasca ) din Bucuresti, care nu are decit sa gaseasca o masina care trece prin Cluj.

Aaa si sa nu uit ... eu dau berea ( si eventul banii cheltuiti pe jante ) cind trec prin capitala. :banana:

Share this post


Link to post
In principiu as cumpara eu jantele de Opel.Este exact ce-mi trebuie.Problema este cum ajung de la Bucuresti la Brasov.Cum l-ai trimis pe celelalte la Cluj ?

 

 

In cel mai bun caz si daca ai rabdare le poti lua de la Predeal, insa o sa pun niste poze mai intai pentru a ne ferii de confuzii (dimensiuni si aspect) . Da-mi un PM cu nr. de telefon si mai vorbim.

 

Cele pe care le-a cumparat Vali au ajuns la Cluj cu ajutorul unui prieten de-al lui care a venit la mine in Bucuresti le-a vazut, platit si expediat prin altcineva care avea drum acolo.

 

post-2090-1160033330_thumb.jpgpost-2090-1160033285_thumb.jpgAm revenit cu poze. Dupa cum se vede au sigla GM iar producatorul este Lemmerz, datele tehnice complete se pot vedea in poza. Pe una din jante este montata o anvelopa buna de iarna.

Share this post


Link to post

Ma intereseaza jantele. Ti-am dat PM. Da-mi un PM sa ne intalnim sa te scap de ele.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...