Jump to content
Sign in to follow this  
ticodriver

oglinzi laterale tico

Recommended Posts

Aveti idee unde pot gasi oglinzi laterale de tico la un pret acceptabil (fie si din dezmembrari), ca unde am intrebat eu erau 850.000 lei bucata.

Share this post


Link to post

Luna trecuta, la magazinul de langa pasajul Muncii o oglinda noua era aprox. 600.000 lei. Si eu tre' sa le schimb pe amandoua, dar am alte prioritati acum...

Share this post


Link to post

la mine e musai sa le skimb pt ca momentan am d-alea cromate din targu vitan, care in plus sunt si uriase

Share this post


Link to post

Am gasit un plod care mi le-a adus acasa cu 300K lei amandoua. Erau rupte de la alte masini... Sorry pt cel care a ramas fara ele ...

Share this post


Link to post
Am gasit un plod care mi le-a adus acasa cu 300K lei amandoua. Erau rupte de la alte masini... Sorry pt cel care a ramas fara ele ...

Nu te supara pe mine, da' te si cred ca ti-e sorry!

Adica cum "ai gasit un plod"?

Share this post


Link to post

DECI STIM NU CA CEL CARE CUMPAA LUCRURI FURATE E DIN GASCA LOR DAAAQ!?!?CUM ADICA MAI SA _TI PARA RAU DUPA ALA DE UNDE I LE_A RUPT !?!?LASA NU_I NIMIC ITI DAI SEAMA CA IN CURAND SE VA GASI CINEVA SA_I PARA SORRY CAND O GASI UN PLOD SA-I DUCA CEVA RUPT DE PE A TA !..Ta na na na !!..Naspa mai stiti ca daca lumea n-ar mai cumpara maruri furate n-ar mai exista hoti!?!?!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...