Jump to content
Sign in to follow this  
Gl.06.RIU (Daniel)

Matizul Meu - Kitsch Sau Simpatic

Recommended Posts

Era vorba de interior. Sunt folii speciale pentru a izola habitaclul, cum este aluband. Daca zici ca iti fasie aerul prin masina, ar trebui sa schimbi chederele, nu sa dai cu antifon prin aripi. Ele sunt antifonate destul din fabrica.

L.E:

Din cate ai vazut/citit nu am zis nimic de extinctor, stop, etc, doar de "antifonarea" aia de la aripi, de folii vopsit diverse chestii de prin interior.

Am stop pe frana.

Te invit sa faci o tura cu a mea...doar acum cateva zile ma plangeam ca parca am motorul pe scaunul pasagerului.

Postul meu nu era neaparat indreptat numai spre tine, este mai general, sa zic asa.

Edited by closchkutza

Share this post


Link to post

Mai ,pai eu stiam ca sunt numai pentru interior si , pentru exterior este rasina ...dar tu nuu batman batman , da ce ma trebuia sa pun din alea si pe la roti ? , nu vezi ce scrie : PASAJ ROTI .

acolo dupa tine cu ce trebuia antifonat..?!

Oricum vad k nu ne intelegem... nici nu iti imaginezi ce diferenta este intre a mea si a ta acuma de cand am antifonato ... as vrea sa te invit odata la o plimbare ti-am zis , sa nu mai contrazici aiurea ;)

si credema ca nici un matiz nu e destul de antifonat din fabrica ;) parerea multor oameni

Edited by Gl.06.RIU (Daniel)

Share this post


Link to post

Mai pe scurt, sa ne intelegem: Era de ajuns sa izolezi interiorul, tot, cu folie, atat. Nu stiu ce mare zgomot iti venea tie din aripi.

Era parerea mea, nu trebuie neaparat sa-mi placa, nu?

Share this post


Link to post

Pai vezi ca acum ne intelegem :P boon ai dreptate nu trebui neaparat sa iti placa ... si plus de asta nici nu stiu daca s-ar vedea ...oricum pana mea . mc de interventie :D

Share this post


Link to post

Azi am instalat si buzzeru pentru lumini si merge super , mc incaodata Abramburel si dragii forumisti luati-va si voi ca e prea tare jucaria :D

Share this post


Link to post
... mi-am instalat diuze din alea pentru stergatoare cu doua jeturi ... ce sa mai merg bestial si spala foarte bine . He he nu mai e nevoie sa schimb stergatoarele :D

In schimb o sa schimbi lichidul de spalare mult mai des. :) )

Share this post


Link to post

Eu cred ca o sa completeze... :D

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...