Jump to content
Sign in to follow this  
Satori

Sigla Daewoo

Recommended Posts

Am chevrolet kalos si vreau sa ii pun sigla de Aveo (aceiasi masina, nume diferit). Am gasit oameni dispusi sa faca trade cu mine, daca le fac rost de o sigla Daewoo! :)

 

So, de unde cumpar asa ceva?

 

 

PS Stiati ca de exemplu canadienii inlocuiesc Suzuki (Suzuki Aveo) cu Daewoo? Le place Daewoo se pare. :D

Share this post


Link to post

In Targ la Vitan gasesti ce sigle vrei tu! Intri pe intrarea aia cu bilet si mergi pe partea stanga, pe langa gard, unde se vand piesele... Sunt destui care vand sigle... Eu am luat vreo 3 tipuri diferite la Opel si am dat 100k...

Share this post


Link to post

Se gaseste si sigla din fata de la espero ca la mine a facut picioare si m-a parasit?

Share this post


Link to post

Am vazut sigle de la masini care nici nu staim ca intrasera prin RO! Incearca, ce ai de pierdut?

Share this post


Link to post

Sigle originale Daewoo se gasesc la orice magazin de piese. Daca ii inrebi nu stiu prea bine, dar daca ii pui sa caute gasesc o cutie pe ultimul raft unde au sigle pentru toate modelele. Problema e ca sunt deastul de piperate - 200.000

Share this post


Link to post

Faza interesanta in Vitan e ca ai toate sansele sa-ti cumperi propria sigla...

Share this post


Link to post

...sau propia mashina! :P

Share this post


Link to post

:o fftopic: Cunosc pe cineva careia i s-a furat un cd player din masina ( el intrase intr-un magazin si a uitat sa armeze alarma ) . Pana s-a intors din magazin , nu mai avea cd player ( cum dracu' s-a miscat ala in mai putin de 20' , nu stiu ... ) . Oricum , tipu' in weekend s-a dus in targul de masini si , evident , cd player-ul lui era scos la vanzare . Nu va spun ce ochi a facut "vanzatorul" si ce bataie si-a luat ... ( asta este si mare , cam 1,90 si ~ 100 kg )

 

On topic:

 

Daca se merge la un magazin cu piese Daewoo , este imposibil sa nu gasesti sigla Daewoo ( pt toate tipurile ... ) . Eu asa ma gandesc ...

Share this post


Link to post
Daca se merge la un magazin cu piese Daewoo , este imposibil sa nu gasesti sigla Daewoo ( pt toate tipurile ... ) . Eu asa ma gandesc ...

Nu chiar... am incercat la nu stiu cite magazine sa gasesc sigla cu scrisul Matiz si aveau cam de toate, numai Matiz nu!

Share this post


Link to post

Nasol ... sau poate c-ai avut tu ghinion ( sau a fost un complot organizat impotriva ta :) ) ... just jokin' ; oricum , cred ca Zmeu are raspunsul acum : de Espero se gaseste .

Share this post


Link to post

Eu am vazut acum 2 saptamini sigle de Daewoo inclusiv Matiz la magazinul de la iesirea din pasajul Muncii spre Bucur Obor (pe dreapta).

 

Costa in jur de 110.000 lei buc.

Share this post


Link to post

multumesc. stiu unde e.

 

PS: cum naiba le trimit sigla?!? :)

Share this post


Link to post

Salve !

La noi la ploiesti la dealerul daewoo se gasesc toate siglele din gama daewoo.

Bafta

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...